»

Ігри Головоломки

Головоломки Ігри

Думаєте, як провести час і відволіктися від нудної роботи? Тоді ви перебуваєте в правильному місці!

Ми зібрали кращі ігри-головоломки з захоплюючим сюжетом і неймовірними завданнями – тепер ви можете грати і не боятися критики з боку близьких та друзів. Онлайн-головоломки – це дійсно цікаво і корисно!

найкраще тренування для розуму у вас в комп'ютері

Дьордь Пойа, великий угорський математик, сказав:

«За бажанням вирішити ту чи іншу задачу,
марну в сенсі матеріального виграшу,
може бути приховано більш глибоке цікавість —
бажання усвідомити шляхи і засоби, призводять до рішення»

Тому не варто дивуватися, що процес пізнання чогось нового і виконання завдань з підступом приносить людям задоволення і задоволення. І для цього сьогодні є найпростіший варіант – це вирішити кросворд, розгадати головоломку або виконати інше завдання, яке ми вважаємо складним. На цьому захопленні грають найуспішніші газети - у вихідні дні вони публікують у своїх випусках різні ребуси та інші головоломки, чим і привертають увагу сотень тисяч людей у всьому світі.


Головоломки Ігри

У чому секрет магнетичного тяжіння таких ігор?

Справа в тому, що в процес вирішення таких загадок, наш мозок мобілізує сили, минулий досвід, помилки і починає працювати майже на повну потужність. Тому ігри-головоломки давно визнані відмінним тренуванням для розуму і розумових здібностей.

Але ж не кожен захоче витрачати гроші і час на те, щоб спеціально знайти, вибрати і придбати потрібний журнал. Тому проаналізувавши рівень продажу друкованих видань, в яких опубліковані різні головоломки, розробники комп'ютерних програм вирішили перемістити ці розваги в більш зручний формат.

В результаті сьогодні у вас є унікальна можливість особисто познайомитися з багатою історією ігор-головоломок прямо зі свого комп'ютера. У кожної з них своя логічна лінія, яскравий інтерфейс і безліч захоплюючих завдань, які не залишають байдужими навіть самих спокійних і зайнятих людей.

Стаємо краще – запускаємо онлайн-головоломку

Хочете розслабитись після важкого робочого дня? Тоді вибирайте свою гру-головоломку, яка сьогодні є кращим поєднанням інтелектуальної діяльності та ігрового відпочинку!

 • Дитячі головоломки – яскраві і захоплюючі, з добрим, мультяшним інтерфейсом, але при цьому такі задачки заманюють навіть батьків, викликаючи бажання як можна швидше отримати свій приз за перемогу!
 • Головоломка на складання – старі пазли залишаються в минулому, адже тепер на вас чекають справжні пригоди. Випустити на свободу головного героя, побудувати справжній будиночок, проявити кмітливість і зібрати наявні блоки в потрібну фігуру, і ще багато захоплюючих завдань чекають на вас в цих цікавих іграх-головоломках.
 • Варіації маджонг – як покер, тільки безпечніше для здоров'я і фінансів! Накопичте як можна більшу кількість очок, зібравши найціннішу комбінацію з певного числа кісток, і ви не тільки станете переможцем, але і активуєте пам'ять, увагу, спостережливість і досвід.
 • Головоломки-квести – кожна задача являє собою окрему невелику гру, за перемогу в якій ви отримуєте не тільки бали, але і підказки, бонуси, а іноді і предмети для проходження наступного рівня. Тут немає головоломок певного типу – у квестах прокачуються абсолютно всі ваші навички та здібності.

У цьому списку знаходяться тільки найпоширеніші типи головоломок, тому вам варто особисто познайомитися з іграми, які ми зібрали в одному розділі спеціально для вас.

Увага! 2 підтверджених факти про користь ігор-головоломок, які потрібно знати!

 1. Група австралійських учених Кетрін Борнесс, Джудіт Прудфут і їх колеги опублікували в журналі «PLoS One» результати одного зі своїх досліджень. Вони довели, що кожні 10 років після досягнення людиною свого 20-річчя в середньому знижуються 3 показника: запам'ятовування - на 8%, уваги - на 8% та виконавчих функцій на 7 %.
  І один з найпростіших способів залишитися ефективним – це якомога частіше стимулювати роботу головного мозку. Тому ігри-головоломки являють собою найкраще сучасне порятунок для дорослих і дітей!
 2. До того ж таке проведення часу сприяє максимальному збереженню когнітивних рухових функцій і уразливих ділянок мозку. Простіше кажучи, ті, хто регулярно вирішує такі завдання, роблять просту профілактику від хвороби Альцгеймера.
  Це довели американські вчені, які зібрали групу 329 практично здорових осіб, вік яких в середньому становив 60 років. Кожен з них перебував у категорії ризику розвитку хвороби Альцгеймера, що підтверджувалося генетичною схильністю і сімейною історією.
  Проводилися десятки тестів і досліджень, починаючи від звичайного медичного тестування і закінчуючи опитуваннями про те, як часто ці люди читають, грають у шахи і ведуть якусь іншу інтелектуальну діяльність.
  Виявилося, що саме ті люди, які захоплювалися рішенням головоломок і іншими іграми, потребують розумового напруження, показали найкращі результати у всіх підсумкових тестувань.
  тобто головоломки дійсно змушують наш мозок працювати краще та ефективніше, а значить зберігають його в прекрасному стані, скільки б років нам не виповнилося.

Тому частіше запускайте улюблені ігри – і стаєте кращою версією себе вже сьогодні!

.
на початок