»

Ігри бродилки

ігри бродилки

Ігри бродилки – це популярний жанр комп'ютерних ігор, в якому вам, як головному героєві гри, належить поодинці або в компанії подорожувати зі своїм персонажем, керуючи їм від першої особи й виконувати певні завдання.

Часто бродилки безпосередньо пов'язані ще з одним жанром комп'ютерних ігор – шутери (стрілялки). Даний жанр в режимі онлайн – це завжди весела, цікава, захоплююча і, звичайно ж, динамічна історія, яку ви, як головний герой, будете розвивати, згідно з сюжетом, створеним розробником.

Ігри бродилки, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації, підібрані таким чином, що вам не потрібно буде проплачувати демо версію, так як ви вже практично дійшли до кінця. Повноцінні флеш ігри бродилки на нашому сайті принесуть вам надзвичайне задоволення. Запрошуйте в гості друзів і разом з ними подорожуйте по незвіданим країнам, знищуючи всіх ворогів на своєму шляху!

Ігри бродилки

Характеристика жанру бродилки

Бродилки відрізняються деякими негласними правилами, які присутні практично в кожній грі цього жанру:

  • Детективний фактор. В кожній грі цього жанру ви обов'язково відчуєте себе справжнім детективом. Навіть, якщо вашої першочерговим завданням буде знищення ворога, вам у будь-якому випадку потрібно буде шукати певні предмети, які допоможуть вам пересуватися від рівня до рівня. Сюди відносяться різні ключі, відмички, зброю і продовольство.
  • Фактор різноманітних локацій. Всі бродилки засновані на тому, що розробники, намагаючись урізноманітнити ігровий світ, пропонують своїм гравцям різноманітні локації. Таким чином, на одному рівні ви будете пробиратися крізь непрохідні джунглі, відбиваючись від атак злих і голодних алігаторів, на іншому – побуваєте у відкритому космосі, переслідуючи інопланетних істот, які зазіхнули і напали на вашу планету, ну а на третьому зовсім потрапите в абсолютно фантастичний світ, у якому стався апокаліпсис. Вас будуть переслідувати вампіри, зомбі, перевертні та інші монстри. Будьте обережні, адже невідомо хто зустрітися на вашому шляху вже на наступному рівні!
  • З'єднання бродилок і стрілялок. Як вже говорилося вище, дуже часто в цьому жанрі йде з'єднання з іншим жанром комп'ютерних ігор – шутером або стрілялками. Такі ігри можна умовно розділити на два типи – від першої особи і від третьої особи. Закономірно, що перший тип пропонує гру конкретно визначеним гравцем, а другий – ви бачите свого персонажа з боку. Ці ігри характеризуються великою кількістю холодної і вогнепальної зброї. Ваше першочергове завдання – знищити всіх ворогів на своєму шляху. Примітно, що даний тип ігор більше подобається саме хлопчиків за рахунок великої кількості зброї, динаміки та більш жорсткої гри.
  • Сюжетні лінії популярних кінофільмів і мультфільмів. Дуже часто в своїх іграх розробники комп'ютерних ігор використовують сюжетні лінії відомих кінофільмів і мультфільмів. Так, ви можете зустріти бродилки з сюжетними лініями: «Володаря кілець», «Зоряних воїн», «Даші-слідопита», «Маріо», «Губка Боб» і так далі.

Особливості ігрового процесу

Як вже говорилося вище, фактори, що впливають на ігровий процес досить схожі у всіх флеш ігри бродилки. Однак, варто зауважити, що сам ігровий процес також досить схожий. Розглянемо конкретніше особливості ігрового процесу бродилок:

  • Переміщення по периметру екрану. Ігри бродилки передбачають пересування головного персонажа по периметру екрану. Безумовно, з кожного правила є свої винятки, саме тому існують бродилки, в яких ви зможете рухатися в будь-якому напрямку.
  • Пошук і використання предметів за призначенням. У кожній такій грі ви не зможете впоратися без додаткових предметів, чи то зброю або спеціальні еліксири, що дозволяють зцілити вашого персонажа або повернути йому колишню енергію або силу. Пам'ятайте, що підбирати предмети звичайно ж потрібно. Навчившись використовувати їх за призначенням, ви будете переможцем у всіх раундах і на всіх рівнях.
  • Підбір предметів і об'єднання їх в єдине ціле. Деякі ігри бродилки передбачають можливість створення комплексу предметів, з'єднавши їх, використовуючи ряд предметів, підібраних раніше. Такий комплекс дозволить вам помітно поліпшити ваше здоров'я, зміцнити силу і енергію, а також створити додатковий захист від зовнішніх подразників.
  • Система ігрових очок і балів Збираючи ігрові очки і бали, ви будете переходити від рівня до рівня. Закономірно, що чим вище кількість набраних балів, тим вище ви знаходитесь у рейтинговій таблиці. Зверніть увагу, що ігрові очки і бали, ви можете набрати підбираючи їх на своєму шляху, а також виконуючи завдання, створені розробниками гри.

Ігри бродилки – це особливий жанр, який дозволить не тільки розважитися в колі друзів і позмагатися за першість, але розкрити і вдосконалити свої інтелектуальні здібності. Вибирайте правильну тактику, подорожуйте по різних лабіринтах у пошуках виходу, тренуйте свою пам'ять – адже все це вам доведеться робити вже прямо зараз. Даний жанр є дуже популярним не тільки серед дітей, але і дорослих. Пам'ятайте, що на вашому шляху будуть зустрічатися злісні істоти, які так і хочуть затягнути вас в тихий куточок і розправитися з вами по-дорослому. Не дайте їм такий шанс. Обирайте найзручніший на вашу думку зброю і вперед до перемоги. Не забувайте також збирати бали і окуляри, які допоможуть вам переходити від рівня до рівня. Пам'ятайте, що ігри бродилки дозволять вам поринути у зовсім інший світ. Світ фантастичних, захоплюючих і, звичайно ж, динамічних пригод.

На нашому сайті ми відібрали для вас кращі ігри з неймовірно захоплюючою атмосферою і до межі цікавими завданнями. Не варто зволікати – вибирайте вподобану гру прямо зараз і вперед підкорювати всесвіт.

Приємної гри!

.
на початок