»

Ігри Зоряні війни

гри Зоряні війни

Зоряні війни – це легендарна найпопулярніша світова кіно епопея, до складу якої входять повнометражні та короткометражні фільми, мультики, телесеріали, комікси, а також ігри. Свій початок Зоряні війни беруть в 70-х роках минулого століття, а їх автором став американський режисер і сценарист Джордж Лукас, який придумав єдину сюжетну лінію, яка зв'язала всі шість частин повнометражного фільму.

Повнометражні фільми Зоряні війни на сьогоднішній момент є світовим надбанням і є шедевром фантастичного кінематографа. У 1977 році світ побачив першу частину всесвітньо відомого фільму. Як вже говорилося вище, все світ побачив 6 захоплюючих фільмів в стилі фантастика і фентезі:

 • 1977 рік – І частина: «Зоряні війни. Епізод IV: Нова надія» англійською: «Star Wars: Episode IV — A New Hope»
 • 1980 рік – ІІ частина: «Зоряні війни. Епізод V: Імперія завдає у відповідь удару / Star Wars: Episode V — The Empire Strikes Back»
 • 1983 рік – ІІІ частина: «Зоряні війни. Епізод VI: Повернення джедая / Star Wars: Episode VI — Return of the Jedi»
 • 1997 рік – обробка першій частині новими комп'ютерними ефектами і запуск повторного прокату
 • 1999 рік – ІV частина: «Зоряні війни. Епізод I: Прихована загроза / Star Wars: Episode I — The Phantom Menace
 • 2002 рік – V частина: «Зоряні війни. Епізод II: Атака клонів / Star Wars: Episode II — Attack of the Clones»
 • 2005 рік – VI частина: «Зоряні війни. Епізод III: Помста сітхів / Star Wars: Episode III — Revenge of the Sith»

Гри Зоряні війни

На сьогодні запланований вихід ще трьох частин. Перша з яких повинна вийти в прокат в 2015 році. На сьогоднішній момент цей фільм є найбільш бажаним у всьому світі.

Flash гри Зоряні війни, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації – це квиток в світ наукової фантастики. Разом з улюбленими героями подорожуйте по всесвіту і винищувати ворогів. Спеціально для вас ми представили широкий асортимент ігор і жанрів на вибір, починаючи від аркад до динамічних стрілялок і симуляторів. Крім того, на сайті також представлені логічні ігри: пазли, розмальовки та ребуси, які призначені для дітей молодшого віку і дозволяють не тільки розширювати їх кругозір, але й розвивати логічне мислення.

Сюжетна лінія Зоряних воєн

Сюжетна лінія розгортається навколо Енакіна Скайуокера і його сім'ї. Спочатку класичної версії фільму йде розповідь про молодого Энакине, про те, як він приєднався до клану джедаїв і його навчання у професійних майстрів.

Приєднавшись до Сил Світла, Энакин пізнає важку військову науку, але, потрапивши під вплив Палпатіна переходить на темну Сторону Сили, а згодом і зовсім стає правою рукою Імператора ситхів.

Через 19 років син Енакіна Люк дізнається від колишнього вчителя свого батька про те, що він був джедаєм, і так як це передається генетично, то Люк починає пізнавати військове джедайское справу. Люк залишається вірним Світлій Стороні і вступає в смертельну сутичку з Імператором Палпатіна. Энакин вирішив допомогти своєму синові, адже в ньому ще залишилося добро і скидає Палпатіна в шахту. В останньому епізоді Люк знімає маску з вмираючого батька.

Головні персонажі Зоряних воєн

Повнометражні фільми «Зоряні війни» вражають великою кількістю персонажів, проте ми розповімо вам про головних:
Сім'я Енакіна Скайуокера, який в подальшому став Дарт Вейдером.

 • Энакин Скайвокер – головний персонаж всіх шести частин «Зоряних воїн». Одружений на Падме Амідала, є син – Люк. В більш пізніх частинах став Дарт Вейдером.
 • Падме Амідала – головний персонаж, чоловік – Энакин Скайвокер. Дві дитини – Люк і Леї. В одній з частин отримала високу посаду сенатора Галактичної Республіки.
 • Люк Скайвокер – головний персонаж всіх частин фільму, є сином Енакіна Скайуокера і Падме Амідала.
 • Лея Органа – головний персонаж всіх частин фільму, є донька Енакіна Скайуокера і Падме Амідала. Пізніше стала принцесою і почала правити на планеті Альдераан.

Вчителі Енакіна Скайуокера.

 • Перший вчитель Енакіна Скайуокера – Квай-Гон Джин. Саме він зустрів головного героя і вирішив, що Энакин володіє надзвичайним потенціалом і зможе стати на силу світла. Є одним з найбільш сильних джедаїв.
 • Другий учитель Енакіна Скайуокера – Обі-Ван Кенобі. Був убитий своїм учнем Дарт Вейдером. Є одним з найбільш сильних джедаїв.


Гра Зоряні війни

Цікаві факти

Закономірно, що історія походження цих фільмів настільки велика і заплутана, що несе в собі велику кількість цікавих фактів. Спеціально для вас ми відібрали найбільш цікаві:

 • Під час зйомок повнометражних фільмів, замість Світлових мечів актори використовували звичайні дерев'яні аналоги, обклеєні спеціальною світловідбиваючим матеріалом.
 • Зверніть увагу на каски штурмовиків і кашкети офіцерів, які схожі з одягом офіцерів та солдатів фашистської Німеччини. Цілком ймовірно, що цей крок був продуманий, враховуючи, що перший фільм вийшов у практично повоєнний час.
 • Дівчина, яка грала роль дочки Енакіна Скайуокера – Керрі Фішер зізналася, що одного разу нюхала кокаїн прямо на знімальному майданчику.
 • Пам'ятайте звук, які видають Світлові мечі під час бійки джедаїв? Цей звук був записаний на Північному мосту в Англії, адже саме так б'ються троси під час сильного вітру.

Ігри Зоряні воїни - це воістину захоплюючі, цікаві пізнавальні ігри. Запустивши одну з ігор, ви зможете вступити в смертельну баталію проти Дарт Вейдера і його поплічників, випробувавши новий вид зброї – Світлові мечі.

Приємної гри!

.
на початок