»

Міні ігри

Міні ігри

Мабуть, кожному з нас одного разу приходила в голову думка: як провести свій вільний час весело, цікаво і без грошових витрат? Як розслабитися і зняти стрес після напруженого трудового дня? Чим відволікти непосиду-синочка, щоб зайві п'ять хвилин полежати в гарячій ванні? І найголовніше питання: чи можливо це в принципі?!

Міні ігри, в асортименті представлені на нашому сайті, це саме те, що вам потрібно! Прості, цікаві, не потребують завантаження та установки, і при цьому абсолютно безкоштовні – вони міцно завоювали лідерські позиції в рейтингу доступних розваг. Ретельно продумана система пошуку на сайті дозволить кожному знайти забаву до душі. Просто заходьте, вибирайте улюблену категорію, і вперед, до віртуальних перемог!

В міні ігри сьогодні можна грати на більшості сайтів інтернету. Давно вже в минулому тематичні диски, на яких продавали ігрові збірники, оскільки всі найцікавіші розваги тепер доступні в режимі он-лайн. Оскільки такі ігри не потрібно встановлювати, робоча пам'ять вашого пристрою залишається вільною, а відтворити міні ігри можна навіть на самому старому стаціонарному комп'ютері з самими скромними технічними характеристиками.

Завдяки міні ігор, ви вдосконалите спритність, уважність і прудкість реакції. Кожне завдання це відмінне тренування ваших інтелектуальних здібностей, навичок і умінь. Перевірте себе, киньте виклик віртуальній грі, і відчуйте приємний присмак перемоги після проходження складної місії.


Міні ігри

Категорії міні ігор

Величезний вибір міні ігор дозволить кожному користувачеві знайти фаворита у своїй улюбленій категорії. Найбільш популярні міні ігри можна розділити на кілька категорій:

Гонки. Любителям швидкості, адреналіну і дорожніх пригод особливе задоволення доставлять міні ігри гонки. Ви зможете приміряти на себе будь-яку роль, від пілота до автомеханіка, а також поганяти на всіх видах автомобілів, від шикарного порше кайена до військового вантажівки. Це світ незвичайних ландшафтів, складних завдань і гідних суперників. І саме від вас залежить, чи зможете ви залишити їх позаду всіх і стати справжнім королем дороги.

Стрілялки. Справжні чоловіки люблять зброю і вміють з нею поводитись! Міні ігри стрілялки – це відмінна можливість попрактикуватися у влучній стрільбі, а також дати гідну відсіч численним супротивникам. Вам доступні будь-які види зброї, а воювати доведеться з найрізноманітнішими анти-героями: іноземними найманцями, інопланетними прибульцями і жахливими монстрами.

Аркади. Класичні аркади – це нескладні і динамічні міні ігри, які особливо популярні у жінок і дітей. У більшості випадків вам доведеться проходити рівні гри за мінімальну кількість часу, при цьому відбивати атаки ворогів і збирати численні бонуси. Аркади також характеризують яскраві фарби, нескладна графіка і приємне музичне супровід.

Карткові ігри. Є серед сучасних геймерів особлива категорія людей, які воліють карткові міні ігри. Преферанс, покер, бридж або блекджек - ці слова звучать чарівною музикою для азартного людини, яка не мислить себе без колоди гральних карт. У цій категорії знаходиться величезний асортимент пасьянсів, забави з картами таро і карткові фокуси.

Головоломки. Логічні головоломки – це найкраще проведення часу для любителів інтелектуальних забав. Міні ігри з даної категорії мають на увазі багатоходові і нестандартні рішення, відточують вашу пам'ять і кмітливість, розвивають інтелект і математичні здібності. Тим більше, що битися доводиться зі штучним розумом.

Класичні ігри. Для любителів класичних міні ігор ми підготували розділ, в які зібрані кращі ігри з нашого дитинства. Шашки, шахи, доміно або нарди, що може бути цікавіше старої доброї класики?! Ви зможете битися один на один з комп'ютером або викликати на інтелектуальну дуель кращого друга. Головне, що від процесу гри ви отримаєте ні з чим незрівняне задоволення.

Як правильно вибрати міні гру

Якщо ви доросла і самостійна людина, то це питання не займе у вас багато часу. Але от якщо ви вибираєте міні гру для вашої дитини, тут вже доведеться добряче постаратися.

Перше, на що потрібно звернути увагу, це доступність міні ігри для самостійного вивчення. Дитина має сам розібратися, у чому полягає суть гри і які дії потрібно виконувати для досягнення результату.

Другий чинник – це вибір відповідної тематики. Якщо ваше чадо тяжіє до активних ігор, то не варто вибирати для неї нудні пазли або малювалки. І навпаки: якщо ваша дитина скромний і тихий, не нав'язуйте йому криваві стрілялки й хаотичні бродилки.

Третє, що необхідно врахувати при виборі міні ігри, це її розвиваючий і навчальний ефект. Намагайтеся підібрати для дитини таку гру, яка сприятиме розвитку його інтелектуальних здібностей: письму, рахунку або іноземним словам. Таким чином, він отримає від ігрового процесу не тільки задоволення, але і користь.

.
на початок