»

Ігри Софія прекрасна

ігри Софія прекрасна

Мультиплікаційна студія Disney знову і знову вражає нас тими мультиками, які вони випускають. Сьогодні у нас в гостях добра і ніжна принцеса Софія Прекрасна.

Прекрасні принцеси завжди привертали маленьких дівчаток своєю красою і світським поведінкою. Ну а який дівчинці не хотілося стати справжньою принцесою, жити в шикарних королівських апартаментах, носити вишукані сукні і завжди мати чарівні французькі парфуми?

Ігри Софія Прекрасна перенесуть будь-яку дівчинку у казковий світ, в якому у вас буде можливість стати дійсно справжньою принцесою. Ви будете здивовані, але крім казкової атмосфери, вас також буде оточувати таємнича магія. Головне завдання цих ігор – це показати життя справжньої принцеси. Разом з головною героїнею Софією Прекрасною ви будете ходити на світські вечори та бали, одягатися в сукні кращих казкових дизайнерів, вчитися етикету та правилам доброго тону.

По сюжетній лінії, Софія Прекрасна жила в казковому королівстві, єдине, що вона хотіла більше всього на світі – це стати справжньою принцесою, і, як ви знаєте, бажання в казковому світі, звичайно ж, виконуються. Одного разу дівчинка прокинулася і зрозуміла, що тепер вона – справжня принцеса. Однак, на жаль, її знань про правила етикету і носіння одягу дуже мало, саме тому, з Софією ви це будете робити разом. Разом ви навчитеся правильно підбирати сукню і туфлі, робити макіяж і зачіску.

Ігри Софія Прекрасна залучають усіх дівчаток своєю барвистою графікою, в якій чудово абсолютно все. Ці ігри сподобаються тим дівчатам, які хочуть, як і Софія, стати справжніми принцесами. Дивно, але всі свої напрацювання (дизайни суконь, зачіски, макіяж) ви можете зберігати на свій комп'ютер у вигляді картинки, а потім показувати своїм подружкам.

Ви тільки уявіть, принцеса Софія Прекрасна довірила вам надзвичайно важливу місію – одягнути її, зробити макіяж, щоб не було соромно вийти на світську вечірку і зробити хорошу і стильну зачіску. Крім цього, у вас є унікальний шанс оцінити той розкішний замок, в якому ви будете жити разом з дивовижною і крихітній принцесою Софією Прекрасною.

Ігри Софія прекрасна

Всі ігри Софія Прекрасна виконані з справжнім ентузіазмом розробників. Лише раз запустивши цю гру, ви будете вражені настільки барвистою графікою і хорошим музичним супроводом, що припиняти грати вам не захочеться ніколи! Цікаво, що більшість ігор про принцесу Софію створені саме на англійській мові, але не варто лякатися, адже в цих іграх використовується невеликий словниковий запас і у вас є хороша можливість потренуватися у вивченні англійської мови.

Мультфільм «Софія Прекрасна: Історія принцеси»

Повноцінний повнометражний мультиплікаційний фільм «Софія Прекрасна: Історія принцеси» був знятий студією Disney в 2012 році.

Сюжетна лінія починається з історії про простий дівчинці Софії, яка проживає в казковому королівстві разом зі своєю мамою Мірандою. Одного разу король запросив їх до себе, щоб створити нові королівські тапочки. Побачивши їх, король завмер від захоплення і дуже скоро запропонував Міранді стати його дружиною.

Прокинувшись одного разу, Софія зрозуміла, що тепер вона буде принцесою. Дівчинка переїжджає в королівський палац, де знайомиться з Джеймсом і Ембер – принцом і принцесою.

Після знайомства, для того, щоб краще дізнатися всі тонкощі королівського етикету, дівчинка вирушає в королівську академію, де також всім дуже сподобалася. Ембер починає ревнувати, адже раніше все увагу діставалося саме їй, з-за чого постійно починає заважати Софії в її починаннях. Так, з-за зведеної сестри, юна принцеса так і не навчилася танцювати вальс, який був їй дуже потрібен на балу.

Всі мешканці палацу почали ігнорувати Ембер за її підлість. Софія ж, не гаючи часу, відправляється до Седрику – чаклуна, і просить його дати йому заклинання, щоб навчитися танцювати вальс. Замість цього, підлий чаклун підсовує дівчинці сонне заклинання, яке занурило весь палац в сон.

Софія плаче і її сльози капають на амулет, який їй подарував король. З'являється попелюшка, яка порадила їй помиритися зі своєю зведеною сестрою, адже вона єдина, хто не заснув в королівстві, тому що не пішла на бал. Софія і Ембер миряться і вибачаються, а після чого, спільними зусиллями, знімають закляття сну.

Після виходу повнометражного фільму, студія Disney Television запустили ще й мультиплікаційний серіал «Софія Прекрасна», який розповідає про життя юної принцеси вже після того, що трапилося у фільмі. Даний мультсеріал викликав бурю емоцій у юного підростаючого покоління дівчаток і досить таки популярний до цього часу.

Персонажі їх історії про принцесу Софію Прекрасну

  • Софія Прекрасна – головна героїня мультсеріалу і мультфільму «Софія Прекрасна». Це дуже скромна дівчинка, яка раніше дуже хотіла стати принцесою і її бажання здійснилося.
  • Принцеса Ембер – зведена сестра Софії. Спочатку Ембер дуже не любила Софію, але потім вони подружилися. Боїться жаб.
  • Принц Джеймс – зведений брат Софії. Джеймс дуже добрий хлопчик і завжди голодний.
  • Королева Міранда – королева казкового королівства, мама Софії.
  • Король Ролланд ІІ – король казкового королівства, одружений на Міранді. Любить усіх своїх дітей і дуже добре ставиться до них.

Ігри Софія Прекрасна – це один з кращих видів дівочих ігор, які існують сьогодні. Не варто зволікати – запускайте гри зараз і повністю занурюйтеся в казковий світ казкового королівства, відчуйте себе справжньою принцесою в палаці.

.
на початок