»

Ігри Машини

Ігри Машини

Машини для хлопчиків і для дівчаток – це завжди дуже цікаво і хвилююче. Кожна дитина в дитинстві уявляв себе за кермом машини бізнес класу або гоночного автомобіля. Іграшкові машинки є практично у кожного малюка, потім, звичайно ж, ці бажання переносяться в реальне життя. Непереборна тяга до швидкості присутній у кожної людини. Погодьтеся, невже не приємно в теплий літній вечір з комфортом проїхатися по порожнім нічними вулицями разом з другом або подругою? Звичайно, це круто.

Іграшкові машинки з віком перестають цікавити хлопчиків і дівчаток, і поступово з'являється тяга до чогось справжнього. На жаль, не всі можуть дозволити собі справжній дорогий автомобіль, який буде розганятися до 200 кілометрів на годину: обмежують вікові рамки або не вистачає грошей. Звичайно, справа не тільки в днинки, адже швидка їзда – це ще й великий ризик потрапити в дорожньо-транспортну пришестя, враховуючи стан сучасних доріг. Саме тому, ігри машини придбали таку велику популярність, причому не тільки серед дітей, але і дорослих.


За останнє десятиліття, більшість студій, що займаються виробництвом комп'ютерних ігор, випустили велику кількість продуктів даної тематики. Звичайно ж, вони приваблюють і дітей, і дорослих красивим тривимірним зображенням, реалістичними звуками, великим автопарком хороших автомобілів і продуманої сюжетною лінією. Кожна гра являє собою окремий світ, в якому ви можете стати абсолютним лідером перегонів і залишити позаду навіть правоохоронців. Все у ваших силах.

Ігри машини, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, дозволять вам дійсно вести подвійне життя. Станьте екстремальних гонщиком прямо зараз, змагайтеся з тими, хто до вашого приходу був на п'єдесталі автоперегонів, але після заїзду з ними – ви станете лідером. Ви отримаєте визнання, гроші, дівчаток і, звичайно ж, дорогі автомобілі. Не варто зволікати – запускайте гри машини прямо зараз!

Ігри Машини

Різноманітність ігор про машини


За останнє десятиліття дана тематика отримала величезне визнання серед дорослих і дітей у всьому світі. Чим же викликана така ейфорія? Все дуже просто:

  • Людський фактор з усіма прилагающими слабкостями – швидкість, конкуренція і ризик – дуже сильно захоплює хлопчиків і чоловіків. Якщо немає можливості довести свою перевагу в справжньому житті, тоді будьте лідером у віртуальному гоночному світі. Вибирайте автомобіль і вперед по кар'єрних сходах автогонщика до вершин.
  • Ігри машини не тільки сприяють веселого проведення часу, але і дозволять розвинути кілька здібностей – реакція, винахідливість і кмітливість. Повірте, всі ці якості дуже сильно допоможуть вам в справжньою життя і за кермом реального автомобіля.
  • Різноманітність гоночних трас і доріг. Як вже говорилося вище, їздити на великій швидкості – це завжди ризик потрапити в дорожньо-транспортну пригоду, враховуючи стан наших доріг. Не варто ризикувати матеріальним станом вашого справжнього автомобіля і, найголовніше – здоров'ям, щоб показати свою перевагу, адже ви його можете продемонструвати тут.

Ігри машини в режимі онлайн володіють великою перевагою перед іграми інших жанрів:

  • Захоплююча і швидка динаміка гри.
  • Захоплююча і швидка динаміка гри.
  • Чітко продумана сюжетна лінія, в якій ви, як головний герой, будете рухатися по кар'єрних сходах гонщика до перемоги.
  • Красива тривимірна графіка і реалістичне музичне супровід, який перенесе вас в світ гонок.
  • Завдяки комп'ютеру, їздити на дорогих автомобілях бізнес класу або гоночних машинах, які коштують ціле багатство можна повністю безкоштовно.
  • можна Грати разом зі своїми друзями по інтернету, мережі або просто перебуваючи поруч.

Концепція гри машини – «від першої особи»

Відмінною рисою даної категорії ігри є той факт, що ви керуєте автомобілем «від першої особи», що допоможе вам відчувати габарити автомобіля і швидкість. Уявіть, в грі ви знаходитесь на місці водія, бачите дорогу і все, що навколо неї. Тривимірна графіка дозволяє вам відчути весь реалізм того, що відбувається з вами. Переміщаючись по різних локаціях, ви спостерігаєте за переміщенням дерев, людей і машин.

Існує ще одна концепція – це управління автомобіля «від третьої особи». Так, ви бачите машину зверху, можете спостерігати за всіма пейзажами. Керівництво, як у першому, так і в другому випадку відбувається за допомогою клавіш – вправо або вліво, джойстиком або за допомогою миші, швидкість регулюється клавішами вгору і вниз, щоб загальмувати, вам потрібно натиснути пробіл.

Історія автомобіля


Історія виробництва автомобіля починається дуже давно – з 1768 року. Саме в цей час з'явилася перша паросилових машина, яка вже перевозила людей. Безумовно, машини того часу дуже відрізняються від тих, які оточують нас зараз. Ранні автомобілі були на пару. До корпусу автомобіля була прикріплена величезна труба, з якої постійно вивалилися великі згустки білого диму. Пізніше, вже в 1800-х роках почали з'являтися електричні автомобілі, які працювали на електричних двигуні.

Ще пізніше винахідники створили двигун внутрішнього згоряння і машини почали їздити виключно завдяки певному виду палива, найчастіше це була газова суміш.

Пізніше практично всі автомобілі були з двигуном внутрішнього згоряння. Змінювалися корпуси автомобіля, почали з'являтися сучасні, відомі нам марки машин – Ford, Austin, Citroen, Bugatti, Rolls-Royce. Однак, все ж, автомобілі були дуже великі і неповороткі.

Починаючи з 70-х років, машини знову почали еволюціонувати – їх габарити ставали все менше, а управління – зручніше. На сьогоднішній момент вчені намагаються експериментувати з джерелами енергії, від яких працює автомобіль. Це проводиться для того, щоб зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Ігри машини дозволять вам зануритися в світ гонок. Ви дізнаєтеся практично всі марки сучасних автомобілів і побуваєте за кермом кожної з них. Переходячи від рівня до рівня, ви зможете дозволити купити собі нові машини. Не варто зволікати – запускайте гри машини прямо зараз і вперед до перемоги!

.
на початок