»

Ігри Дивовижний світ Гамбола

Гамбол

Історії про котиків завжди привертали увагу не тільки дітей, але і дорослих. Котики – це добрі і ніжні істоти, які приносять в наше життя виключно позитивні емоції. Те, як вони граються один з одним, їдять, сплять завжди зачаровувало абсолютно всіх. Тепер у вас є унікальна можливість стати саме таким котиком. Ігри Дивовижний світ Гамбола перенесуть вас в справжній котячий світ, в якому коти наділені всіма людськими можливостями: вміють розмовляти, ходять в школу, вирішують свої сімейні проблеми.

Ігри Дивовижний світ Гамбола засновані на сценарії мультиплікаційного серіалу, виробництвом якого займається популярний дитячий телеканал Cartoon Network. Головними персонажами виступають Гамбол та його кращий друг Дарвін – кошеня і рибка, які є повністю протилежними один одному істотами.


Гри дивовижний світ Гамбола

Гамболу дванадцять років, він дуже активний і зухвалий, весь час потрапляє в різні халепи і не може просидіти на одному місці спокійно тривалий час. Йому постійно потрібно щось робити, куди бігти і вернути справи. Що ж стосується Дарвіна, то це наївна і дуже добра рибка, яку краще не злити, тому що ви побачите його з іншого боку.

Ігри Дивовижний світ Гамбола – це бродилка, в якій ви разом з Гамболом і Дарвіном вирушите в захоплюючу подорож, але зупиняють його, дізнавшись, що школа, в якій вони навчаються поступово набирається водою. Всі учні та педагогічний склад в небезпеці, і вам потрібно зробити все, щоб врятувати їх від повені. Директор школи звертається до вас за допомогою, і ви просто зобов'язані допомогти йому.

Є й інші сюжетні лінії, наприклад, вам потрібно буде відправитися в будинок з привидами в найстрашніший день у році – на Хеллоуїн. Вас будуть переслідувати привиди та інші міфічні істоти, але не потрібно боятися, адже з вами завжди буде поруч вірний друг, який підтримає в потрібну хвилину.

Ігри з Гамболом перенесуть вас в різні вигадані ситуації, з яких вам потрібно буде вибратися цілим і неушкодженим! Можливо, вам навіть доведеться врятувати свою сім'ю: братика Дарвіна, сестричку Анаіс, матусю, тата-кролика. Погодьтеся, досить дивна сім'я, але, головне, що всі вони живуть у мирі і гармонії один з одним. Запускайте будь-яку вподобану гру прямо зараз і вперед на пошуки пригод, адже вони доступні вже зараз!

.
на початок