»

Ігри Тачки

ігри тачки

Улюблена всіма дітьми історія про забавній машині Блискавки Маквин облетіла весь світ і зайняла лідируючі позиції не тільки в кінематографічній галузі, але і ігровий. Завдяки декількох серій повнометражного фільму, мільйони людей стали шанувальниками диснеївських героїв: Блискавки Маквин, Метра і Дока Хадсона.

Ігри Тачки надають всім її шанувальникам унікальну можливість відчути незвичайну, динамічну і захоплюючу гоночну гру. Разом з улюбленими героями, ви зможете пройти всі перипетії на складних трасах і залишитися переможцем. Саме для вас ми підібрали найбільш яскраві, самі прикольні, найнеймовірніші ігри Тачки 2. Існує кілька причин надзвичайної популярності даних ігор: це захоплюючий і цікавий сюжет, яскраві персонажі, і, звичайно ж, динаміка гри.

Розробники комп'ютерних ігор запропонували шанувальникам даної гри спробувати ігри тачки абсолютно безкоштовно в режимі онлайн. На нашому сайті ви зможете знайти десятки найцікавіших і найбільш захоплюючих ігор, героями яких є діснеївські персонаж – Блискавка Маквин і його кращі нерозлучні друзі – Метр і Док Хадсон.

Сюжетна лінія Тачок

Давайте освіжимо в пам'яті: з чого ж почалася ця цікава історія? Блискавка Маквин – це геніальний і успішний гонщик, які довгий час перебував під солодкими променями слави, упивався владою над власними прихильниками, відчував себе непереможним, найшвидшим і самим сильним. Але, за іронією долі, одного з Маквіном стався нещасний випадок, і він загубився, потрапивши в невідому місцевість. Тут не було звичних тачок, тут не було його шанувальників і глядачів, а жили тут зовсім інші машини – не ідеальні. Порушивши правила, рішенням ради селища Маквин був відправлений на відпрацювання. Під кінець першої частини фільму, головний герой Блискавка Маквин розуміє, що помилявся, що за бідністю і простотою життя ховаються справжні гарячі серця, точніше мотори. Головний герой подружився практично з усіма жителями селища, знайшов справжніх друзів і навіть любов.


Ігри тачки

Історія мультфільмів Тачки настільки сподобалася публіці зі всього світу, що режисери вирішили знімати другу частину. Друга частина є продовженням мультфільму-епопеї – Тачки. Так, головний герой Блискавка Маквин разом зі своїм кращого іншому Метром опиняться втягнуті в міжнародний конфлікт, пов'язаний зі шпигунством.

Які ігри Ви тут знайдете

Ігри Тачки 2 представлені на нашому сайті у кількох варіантах – класичні гонки. Відчуйте себе лідером перегонів і переможцем різних чемпіонатів. Дайте шанс дитині відчути себе головним героєм – Блискавка Маквин і спробуйте проїхати трасу разом з вашими дітьми наввипередки. Грати в тачки на нашому сайті можна абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Якщо ж вам або вашій дитині набридли гонки – змініть заняття. Крім гонок на нашому сайті ви знайдете і розмальовування. Дані ігри допоможуть вашій дитині краще орієнтуватися у просторі та розрізняти кольори. Третій варіант – це інтелектуальні головоломки, знову ж таки з улюбленцем дітей Блискавка Маквин. Подібні ігри розвивають інтелектуальні здібності вашої дитини, логіку та інтуїцію. Наприклад, ігри «подвійні картки» розвивають пам'ять, т. к. суть гри – це запам'ятовувати схожі машинки на різних картках і потім знаходити їх.


Ігри тачки 2

Дорогі батьки, задумайтесь про саме цінне, що є у вашому житті – ваших дітей. Проводячи з ними більше часу, підтримуючи їх інтереси, ви помітно поліпшити з ними відносини. Ігри Тачки – це саме те, що вам потрібно! Завдяки іграм, розміщених на нашому сайті, ви не тільки будете більше часу проводити зі своїми дітьми, але й допоможете вашій дитині всебічно розвиватися.

Приємної гри!

.
на початок