»

Ігри Симулятори

Ігри Симулятори

Симулятори – це спеціальні ігрові або навчальні механізми, за допомогою яких відбувається управління певними процесами. Тільки уявіть, що вже прямо зараз у вас є унікальна можливість опинитися в салоні автомобіля бізнес класу і проїхатися дорогами Нью-Йорка чи Лондона, опинитися в цієї реалістичною ракеті, виконуючи роль космонавта і відправитися борознити по просторах космосу, застрибнути в кабіну надшвидкісного спортивного боліда і спробувати обігнати кращих світових спортсменів Формули 1.

Думаєте, що все це зробити неможливо? Тоді ви дуже сильно помиляєтеся, адже ігри симулятори реалістично передають все те, що було задумано розробниками даної категорії ігри. На сьогоднішній момент, симулятори – це не тільки черговий вид розваги з хорошою графіків і музичним супроводом, але і, в деякому розумінні, засіб для навчання. Існують спеціальні симулятори, створені у вигляді гри, для тих, хто вчиться їздити на автомобілі. Симулятор переносить вас в найбільш реалістичну обстановку – на дорогу, де ви повинні будете проїхати певну відстань, згідно з правилами дорожнього руху. Порушивши щось, система автоматично зараховує поразку і відповідає на питання: «Що я зробив не так»? Безумовно, вчитися їздити на автомобілі на таких симуляторах – це погана ідея, адже без практики на цій машині у вас навряд чи щось вийде, але закріпити знання правил дорожнього руху на практиці – дуже навіть хороший варіант.

Ігри симулятори вражають всіх своїм розмаїттям. На нашому сайті розміщені ігри, які надаються абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації та ідеально підходять для тих гравців, які хочуть перейнятися атмосферою іншого життя. За допомогою даної категорії ігор, ви зможете спробувати себе в абсолютно різних професій, починаючи від водія таксі і закінчуючи домробітницею, в чиї обов'язки входить прибирання будинку. Крім цього, ігри симулятори пропонують вам імітацію ферми, де вам потрібно буде створити свій город, годувати живність і постійно розширювати своє майно, імітація мисливського містечка, де ви разом з іншими мисливцями станете кращим стрільцем селища. Можете також спробувати себе в ролі поліцейського, санітари швидкої допомоги або пожежного. Рятуйте людей, будуйте кар'єру і вперед по кар'єрних сходах вгору.

Ігри симулятори

Класифікація ігрових і навчальних симуляторів

Всі симулятори можна умовно розділити на дві великі групи – ігрові і навчальні. Цей поділ є досить відносне, адже навчальні симулятори можуть бути паралельно і ігрові. Ці дві великі групи можна розділити на кілька позицій.

Навчальні симулятори:

 • Авіаційні симулятори. Для того, щоб підготувати пілотів до польоту, перевірити їх витривалість і реакцію на всі фізичні і хімічні процеси, які відбуваються під час польоту, вчені використовують спеціальний навчальний авіаційний симулятор. Ці авіаційні симулятори оснащені новим обладнанням, яке дозволяє максимально ефективно підготувати пілотів до тих умов, в яких він буде перебувати під час польоту на літаку, вертольоті, бойовому винищувачі або ракеті.
 • Гірськолижні симулятори. Гірськолижний симулятор – це спеціальне обладнання, за допомогою якого будь-який бажаючий може навчитися кататися на лижах чи сноуборді або ж поліпшити свої навички.
 • Бізнес-симулятори Бізнес-симулятори – це спеціальне програмне забезпечення, яке представляє людині певний вид бізнесу, всі їх проблеми та підводні камені. При цьому, симулятор пропонує гравцеві кілька методів вирішення тієї чи іншої проблеми. Вибравши правильний шлях, ви досягнете результатів і отримаєте свою першу прибуток. Цікаво, що в дану категорію симуляторів закладені повноцінні і реальні схеми заробітку, тому якщо ви бажаєте займатися бізнесом, то бізнес-симулятори будуть ефективні у ваших починаннях.
 • Тренажер піхоти Тренажер піхоти – це спеціальний комплекс, завдяки якому проводиться навчання піхотних військ, враховуючи їх специфіку. Ці симулятори абсолютно точно імітують приклади реальних бойових обстановок, в яких тренуємий повинен показати себе з кращого боку.

 • Спортивні симулятори. Спортивні симулятори використовуються для тренування спортсменів, пропонуючи їм природну спортивну середу. Існують наступні спортивні симулятори:
  • Футбол
  • Хокей
  • Баскетбол
  • Гольф
  • Американський футбол
  • Бейсбол
  • Рибалка
  • Сноубординг
  • Скейтбординг
  • Бокс
  • Автосимулятори
  • Інші.

Ігри симулятори на персональному комп'ютері:

До даної категорії відносяться ті симулятори, які орієнтовані на ігровий процес. Розглянемо кілька найбільш популярних груп ігор даної категорії:

 • Симулятор життя (інша назва – режим «бога»). До цієї категорії відносяться ігри, у яких гравці управляють життям інших віртуальних «людей», створюючи їм умови для життя. Найчастіше, ви створюєте свій власний місто, в якому живуть люди і ваше завдання – побудувати хорошу економіку. Ви можете примушувати віртуальних людей спілкуватися один з одним, одружити їх, дружити, заводити домашніх вихованців та інші соціальні чинники. До яскравим представникам даної категорії відноситься популярна гра Sims.
 • Танковий симулятор. Цей симулятор пропонує вам керувати будь-яким на вибір танком, стріляти з нього і знищувати своїх ворогів. З допомогою клавіатури, мишки або інших засобів введення інформації, ви переміщаєте свій танк по певній локації, можете також управляти іншими танковими підрозділами.
 • Космічні симулятори. Переносять вас у відкритий космос, в якому ви можете борознити по неосяжних просторах, винищуючи різних інопланетних істот.
 • Інші.

Ігри симулятори – це дуже корисні ігри, які допоможуть вам не тільки добре провести час, але і знайти потрібні нові навички, навчитись робити щось нове.

.
на початок