»

Ігри Холодне серце

Ігри Холодне серце

Холодне серце – це популярний мультиплікаційний фільм 2013 року випуску від студії Уолта Діснея, створений за мотивами популярної у всьому світі казки Ганса Крістіана Андерсена «Снігова королева». Цікаво, що саме цей мультиплікаційний фільм став найбільш касовим – більше мільярда доларів США за всю історію існування студії «Walt Disney Animation Studios». Крім цього, мультфільм «Холодне серце» отримав не тільки визнання дорослих і дітей з усіх куточків земної кулі, але і отримав нагороду в номінації «найкращий анімаційний фільм» та «найкраща пісня» на премії «Оскар».

Популярна у всьому світі казка Ганса Християна Андерсена «Снігова королева» стала мотивом для створення мультиплікаційного фільму від студії Уолта Діснея «Холодне серце». Проекція відомої у всьому світі казки в яскраве і барвисте тривимірне зображення викликало справжню революцію в мультиплікаційної сфері. Дорослі і діти побачили своїх улюблених героїв з зовсім іншого ракурсу, і це не може не радувати.

Мультиплікаційний фільм студії Уолта Діснея «Холодне серце» розкриває всім своїм глядачам чітко продуману сюжетну лінію, якісно промальовані графіком, а також показали свої досягнення у мультиплікаційної сфері. Мультфільм «Холодне серце» вийшов не просто стоять, але й поки що кращим у своєму роді. Саме він здатен зачаровувати серця від переживань не тільки маленьких глядачів, але і дорослих. Переробивши сюжет популярної казки Ганса Крістіана Андерсена, міг вийде зворотний ефект, але сценаристи ризикнули і переписали сюжетну лінію практично до невпізнання, і від цього мультфільм вийшов ще краще.

Ігри Холодне серце

Діти, спостерігаючи за розвитком подій в мультиплікаційному фільмі «Холодне серце», завжди хочуть перенестися у казковий світ, де панує магія, любов і одвічна боротьба за справедливість. Ігри Холодне серце, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації, допоможуть вам у цьому. Разом зі своїми улюбленими героями ви зможете пройти цей тернистий шлях, розвивати в собі нові магічні здібності, боротися за справедливість і любов в «холодному» світ Ганса Хрістіана Андерсена. Ігри Холодне серце перенесуть вас прямо в епіцентр яскравого і барвистого світу, створеного студією Уолта Діснея. Не варто зволікати! Всі ігри Холодне серце доступні прямо зараз. Бери в руку пахву і вперед до пригод!

Сюжетна лінія мультиплікаційного фільму «Холодне серце»

Як вже говорилося вище, сюжетна лінія мультфільму «Холодне серце» заснована на відомій у всьому світі казці Ганса Крістіана Андерсена «Снігова королева», однак сценаристи вирішили залишити далеко не всі деталі. Таким чином, перед нами відкривається зовсім інша історія, але все одно вона захоплює і змушує нею захоплюватися.

Всі події розвиваються у вигаданому сценаристами королівстві Эренделл, а в ролі головних героїнь виступають дві чарівні і ексцентричні дівчинки-сестрички – Ельза і Ганна. Справа в тому, що з самого народження Ельза володіє надприродним даром – магічною здатністю створювати і управляти лід і сніг. У дитинстві Ельза і Ганна дуже сильно любили грати, а Ельза показувала своїй улюбленій сестрі свої чудові магічні здібності. Одного разу сталося непередбачене, і під час однієї з ігор Ельза випадково посковзнулася і великою брилою льоду випадково вдарила Ганна по голові, після чого той почав перетворюватися на лід. Щоб запобігти це, батьки Анни та Ельзи звернулися за допомогою до тролям. Зберігши життя Анни, тролі застерегли Ельзу, що її надприродні здібності можуть спричинити за собою серйозні наслідки і краще всього почати уникати людей. Батьки дівчаток вирішили замкнутися в замку і практично ніколи їх не виходили.

Коли тролі вилікували Анну від цієї недуги, вони ще й паралельно стерли їй пам'ять про всіх здібностях її сестри. Дівчинка живе відчужено від зовнішнього світу, а налагодити контакт з сестрою ніяк не виходило з-за зрозумілих причин. Пройшло досить багато часу, коли батькам Анни та Ельзи довелося виїхати з королівства, але за збігом обставин вони гинуть під час шторму. Дівчатка залишаються зовсім самі, і ось саме в цей момент починається активний розвиток подій.

Королівство готується до коронації старшої сестри Ельзи, а Ганна, в свою чергу, зустрічає любов всього свого життя – Ханса. Трохи часу опісля, Ханс робить пропозицію Ганни, але її старша сестра Ельза благословення не дає. Під час чергового прийому дівчинка настільки розлютилася, що при всіх гостях показала свою магію. Злякавшись, дівчинка біжить з палацу в гори, де створює собі величезний крижаний замок.

Далі події починають розвиватися ще стрімкіше: Ханс зраджує Анну і розкриває свої справжні наміри – він хотів одружитися на Ганні, щоб стати королем – після чого, він замикає дівчину і розповідає всім, що Анна померла від руки Ельзи.

Разом зі своїми вірними друзями сестер Анни та Ельзі вдається подолати всі труднощі і вигнати зі свого королівства Ханса.Персонажі мультфільму «Холодне серце»

  • Ельза – головний персонаж мультфільму «Холодне серце», старша сестра Анни. Дівчинка з дитинства отримала надприродний дар – керувати льодом і снігом.
  • Анна – головний персонаж мультфільму «Холодне серце», молодша сестра Ельзи. Дівчинка дуже енергійна і ексцентрична. Завдяки своїй вродженій активності, разом зі своєю сестрою скидає Ханса з трону і депортує його на батьківщину.
  • Крістофф – коханий Анни. Проживає високо в горах і видобуває лід, який потім продає в королівство. Допоміг Анні і Ельзі впоратися з усіма життєвими труднощами.
  • Ханс – негативний герой мультиплікаційного фільму «Холодне серце». Завдяки своїй вродженій красі, Ханс підкорив Анну і посварив їх з сестрою. Хотів отримати статус короля, але сила дівчаток була сильніше і у нього нічого не вийшло.
  • Олаф – сніговик, створений з допомогою магії Ельзи. Допомагав Ганні і Ельзі в усіх їх справах.

Ігри Холодне серце – це справжнє пригоді, в якому ви разом зі своїми вірними друзями не тільки врятуєте своє королівство, але і зможете знайти порозуміння з сестрою, влаштувати своє особисте життя і знайти вірних друзів.

Приємної гри!

.
на початок