»

Ігри Фітнес і Ферб

ігри фініс і ферб

Повнометражний анімаційний фільм про двох невгамовних братів був створений в 2007 році. Згодом він придбав широку популярність серед шанувальників пригодницьких історій. Це змусило розробників випустити гри Фініс і Ферб (іноді їх називають Фітнес і Ферб), які стали відмінною знахідкою для захоплюючого проведення часу.

Отже, головними персонажами, навколо яких відбуваються всі дії, виступають зведені брати Фітнес і Ферб. Ці брати з Триштатья володіють багатою фантазією, і до того ж нудно їм ніколи не буває, адже вони постійно потрапляють в різні кумедні ситуації. Кожен раз під час літніх канікул вони вигадують нові незвичайні проекти і намагаються реалізувати їх, в результаті гри Фітнес і Ферб стають цікавіше і веселіше. Однак вчинки наших героїв не всім подобаються, наприклад, Кендес, старшій сестрі Фінеаса: вона вічно зводить наклепи на хлопців, видаючи все їх нешкідливі витівки.

Крім вищезгаданих героїв в грі присутні і інші персонажі мультика. Це і домашній улюбленець братів качконіс Перрі, який служить секретним агентом, і божевільний учений Хайнц Фуфелшмертц зі своїми зловісними планами. Ігри Фініс і Ферб включають в себе різні жанри, тому кожен може вибрати улюблений для себе варіант.

.
на початок