»

Ігри Малювалки

Ігри Малювалки

Думати, творити і винаходити – це природний стан кожної людини. Ми постійно шукаємо способи, щоб втілити в життя свої думки і фантазії, і малювання – це виключний вид творчості, який допомагає це зробити найкращим чином.

Ігри малювалки та розмальовки допоможуть вам зробити перші кроки у захоплюючому світі витонченого мистецтва і відобразити на віртуальному полотні всі свої реальні та фантастичні образи. Це відмінна можливість намалювати свій перший шедевр і доторкнутися до таїнства створення великих картин. І хто знає, може бути, через кілька років саме ваші роботи прикрасять Третьяковську галерею?!

Ігри малювалки – це одна з кращих категорій розвиваючих ігор для дітей. За допомогою віртуального мольберта і фарб дитина віддає всі свої приховані емоції, страхи і переживання. Не випадково існує безліч психологічних методик, заснованих на вивченні саме дитячих малюнків.

Ігри малювалки стануть прекрасним проведенням часу не тільки для дітей, але і для дорослих. У процесі створення чергової віртуальної картини, ви зможете відволіктися від поточних турбот, розслабитися після довгого трудового дня і дати волю своїй фантазії. Творіть кожну вільну хвилину, пізнавайте чудове мистецтво створення шедеврів і цілком імовірно, що ваш талант помітять і оцінять справжні професіонали!

Чим корисні ігри малювалки?

Ігри малювалки відмінно допомагають малюкам повноцінно розвиватися і освоювати нові навички.

 • Дитина впізнає і розрізняє кольори

  Завдяки іграм рисовалкам, дитині закладаються основні поняття художнього жанру: колір, пропорції і композицію. Малюк самостійно починає розуміти, які кольори краще поєднуються один з одним, чому у собаки голова не може бути такого ж розміру, як і тулуб, і як правильно розташувати на одній картині маму, тата і улюблену сестричку. Також дитина вчиться розрізняти відтінки кольору, у тому числі ті, на які в звичайному житті не звертає уваги.

 • Дитина розвиває дрібну моторику

  Ігри малювалки передбачають постійне використання стилуса або мишки. Завдяки ритмічним рухам пальцями, дитина стимулює ділянки головного мозку, що відповідають за мову і ранній розвиток. Все це допоможе маленькому художнику вирости повноцінною і всебічно розвиненою особистістю.

 • Дитина стимулює посидючість і творче мислення

  Ігри малювалки – це не такий легкий процес, як може здатися спочатку. Вони потребують уваги, посидючості і зосередженості. Не все буде виходити з першого разу, дитина буде перемальовувати свої картини, додавати в них щось нове і не зовсім звичайне. Такі заняття стимулюють креативне мислення, бажання творити і не соромитися робити помилки.

 • Дитина освоює віртуальне мистецтво

  У більшості випадків, використовуючи ігри малювалки, дитина звертає увагу і на реальне класичне мистецтво. Спеціально чи підсвідомо він починає розрізняти жанри, авторів і найбільш відомі твори, і в таємниці мріє, що одного разу і він зможе створити щось подібне. Так що, якщо ваш син раптом попросить відвести його в картинну галерею, скажіть за це спасибі ігор на нашому сайті.

 • Дитина не експериментує з матеріалами

  Ах, ця вічна головний біль для кожної мами – зайняти дитину такими іграми, щоб допустити мінімум бардаку або руйнувань в будинку! Діти будь-якої статі і віку з однаковим задоволенням малюють на шпалерах, замазують фарбою телевізор і залишають на паркеті крейдяні сліди. І часом коштує величезних зусиль, щоб пояснити їм, що можна знайти менш затратні для батьківського бюджету способи розваг. Віртуальні ігри малювалки хороші тим, що для створення чергового шедевра дитині не потрібні фарби, фломастери, маркери та інші предмети, які можуть завдати шкоди вашому дому. Все необхідне для творчості знаходиться в невеликому портативному комп'ютері, і ви сміливо можете вибирати такі ігри для свого маленького генія.


.
на початок