»

Ігри Маджонг

Ігри Маджонг

Гра, витоки якої беруть свій початок в 500 році до нашої ери, сьогодні доступна в найрізноманітніших варіаціях! Коли хочеться поворушити мізками і прокачати навички стратегічного мислення, всі вибирають легендарний маджонг – відкрийте потрібну онлайн-гру і переможете своїх іграх розуму.

Десятки рівнів складності знаменитої гри маджонг чекають вас! І якщо спочатку вона була створена для гри вчотирьох, то в цьому каталозі зібрані тільки ті ігри, в які можна грати самостійно в будь-який час дня і ночі.

Як з'явився маджонг?

Існує кілька версій, в кожній з яких є своя правда:

  1. Вважається, що авторство на винахід цієї гри належить знаменитому давньокитайським філософу Конфуцію. Згідно легендам, він винайшов її приблизно в 500 році до нашої ери. Подорожуючи по країні, він поширював своє вчення і одночасно розповідав про цю гру, яка незабаром захопила весь Китай.
    Частково цю історію підтверджують ігрові фішки, які ще називають «трьома драконами», адже вони відповідають чеснотам, визначним філософом:
    • червона – помірність
    • зелена – процвітання
    • біла – доброзичливість, щирість, шанобливість до батьків.

    Цікавий факт: в числі захоплення Конфуція були птахи, а «маджонг» перекладається як «горобець».
    Хоча більш сучасні версії пов'язують таку назву з тим, що цей птах є китайським символом кмітливості. А ще стукіт фішок в маджонге дуже нагадує щебетання горобця.
  2. Інша легенда розповідає, що гру придумав ще в глибоку давнину рибак Цзе, щоб відволікати рибалок від неприємної морської хвороби, яка заважала ловити рибу, коли вони виходили у відкрите море.
  3. Ще один міф розповідає, що гра маджонг була головною розвагою на Ноїв ковчег, поки тривав Всесвітній потоп. Вважається, що в цей час дув сильний західний вітер, тому в грі це напрям має особливе положення.


Ігри маджонг

Так що ж таке гри-маджонг насправді?

Багато відносять його до категорії пасьянсу, а деякі сміливо називають аналогом доміно. Але головна відмінність полягає в тому, що замість карт в ігровому процесі використовуються дерев'яні фішки у формі дощечок, на кожну з яких нанесено зображення відповідного ієрогліфа.

Головне завдання гравців: потрібно розкласти піраміду, яка зібрана з цих фішок. Для цього кожен раз знімається по 2 дощечки з одним і тим же зображенням, але при цьому фішки не повинні бути прикритими спереду.

Вам точно сподобається маджонг!

Практично з самого появи ця гра викликала суперечки і розбіжності: майже всі поширені релігії ставили на неї табу, забороняючи свої послідовникам навіть торкатися до фішках і гральних кісток. Але сьогодні всі обмеження зняті – маджонг знаходиться прямо перед вами, в каталозі нашого сайту!

Як бачите, це не просто гра – це захоплюючий світ, в якому є безліч правил і можливостей. Маджонг вимагає уважності, посидючості, гарної пам'яті, тому що в процесі виникає безліч сюрпризів і досить несподіваних комбінацій, які точно не можна було передбачити.

Що входить до гри-маджонг?

На фішках є декілька типів зображень, давайте подивимося, що собою представляє повний комплект.
Всього 144 фішки, які класифікуються на 7 родів:

  1. Тяо (бамбук)
  2. Бін (гуртки)
  3. Вань (китайські таблички).
    У кожному роді по 36 фішок з номерами від 1 до 9
  4. Фен (вітру) – всього 16 фішок, по 4 дощечки на кожну сторону світу.
  5. Лун (Дракони) – в комплекті 12 табличок з групи по 3 масті, для кожної з яких є 4 фішки. В сучасних іграх-маджонг у зеленій дощечки значення «зелене щастя», червона – «червона середина» і біла дошка – це «пустушка».
  6. Хуар (квіти) – 4 фішки
  7. Го (плоди) – 4 дощечки

Також в набір входять 2 звичайних кубики, на гранях кожного зображено кількість очок від 1 до 6.

Кидайте кістки – нехай маджонг почнеться!

Ви можете прямо зараз перевірити свої кращі навички, для цього потрібно запустити потрібну варіацію гри. Залучайте рідних і друзів, щоб процес був цікавішим!

.
на початок