Розвиваючі ігри для дітей
Відомо, що діти дошкільного і раннього шкільного віку сприймають і запам'ятовують нову інформацію краще саме завдяки розвиваючим іграм. Саме завдяки розвиваючим іграм діти пізнають світ навколо себе, починають розрізняти кольори і форми, орієнтуються в просторі і розрізняють предмети. Розвиваючі ігри для дітей сприяють розвитку вашого улюбленого дитини комплексно – пам'яті, сприйняття і, звичайно ж, мислення. Приділяючи увагу лише одного фактору, ви помітно погіршите розвиток інших.
Педагоги і вихователі радять проводити такі ігри групою в дитячому садку або молодших класах школи. Крім розвитку інтелектуальних здібностей вашої дитини, ви сприятимете його взаємодії з іншими дітками.
-
Фігурки монстрів
-
Будиночок черв'яка
-
Лічилочка
-
Хеллоуїн
-
Будиночок для бджілки
-
Пташки
-
Жувальна гумка
-
У місті букв
-
Олівці
-
Річна поляна
-
Веселі монстри
-
Эктосы
-
Xonix 3D
-
Вогненний камінь
-
Склад
-
Пиномобиль
-
Тетріс
-
Прикраси сніговика
-
Любителі фруктів
-
Стрільба з рогатки
-
Достаток фруктів
-
Обертовий лабіринт
-
Різнокольорові монстрики
-
Кулька
-
Обережно електрика
-
Хом'ячок
-
Даффі на марсі
-
Печиво
-
Знайди Джонні Тест
-
Картки
-
Хамелеон
-
Змійка
-
Ведмідь мисливець
-
Акробат
-
Магічний квадрат
-
Прибулець
-
Тропічні соки
-
Подорож паровозика
-
Любитель солодощів
-
Африканський ідол
-
Кісточки доміно
-
Час
-
Лабіринт
-
Снігова королева
-
Працьовита бджілка
-
Повітряна акробатика
-
Геометрія
-
Виступ ілюзіоніста
-
Клеопатра
-
Азбука нот
На нашому сайті розміщені розвиваючі ігри для дітей абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації. На відміну від інших інтернет-проектів, ми з усією відповідальністю підійшли до підбору розвиваючих ігор, консультуючись з фахівцями. Разом з іграми, розміщеними на нашому сайті, ви не тільки заощадите час і гроші на придбання дорогих настільної продукції і іграшок, але і весело проведете час разом зі своїми дітками. Вибирайте ту категорію ігор, що подобається вашій дитині найбільше і починайте розвивати свого малюка прямо зараз!
Види розвиваючих ігор для дітей
- Настільно-друковані ігри. До даної категорії відносяться ті ігри, дія яких відбувається в реальному часі за столом. Наприклад, лото, доміно, шахи, та інші настільні ігри.
- Віртуальні розвиваючі ігри. Віртуальні розвиваючі ігри – це ті ж настільно-друковані творчі ігри, але адаптовані під персональний комп'ютер. Безсумнівним плюсом даної категорії є не тільки всебічний розвиток вашої дитини, але і поглиблює його знання про комп'ютер. Пам'ятайте, що такими іграми краще не захоплюватися, адже дитячий організм дуже чутливий до різного роду подразниками. Педагоги радять комбінувати настільно-друковані та віртуальні розвиваючі ігри.
- Словесні ігри. До категорії словесних ігор належать скоромовки і лічилки. Об'єднавшись разом зі своєю дитиною, ви не тільки поліпшите його мова і коректність вимови звук і букв, але і весело проведете час за вивченням веселих віршиків, скоромовок і считалочек.
- Творчі ігри. Творчі ігри надзвичайно корисні і потрібні для діток дошкільного та раннього шкільного віку. До цієї категорії відносяться розмальовки, творчі набори. Творчі набори дуже подобаються діткам, адже разом із ними ви не тільки вчіть свою дитину сприймати форму і колір предметів, вчіть клеїти, різати і творити щось нове, але і весело проводите час.
- Розвиваючі ігри з іграшками і предметами. Досить простий вигляд розвиваючих ігор, який і так поширений серед дітей і дорослих. Використовуючи різні іграшкові предмети, дитина вчиться розрізняти їх між собою, сприймати їх як об'єктивну реальність.
Категорії, перераховані вище впливають на всебічний розвиток дитини дошкільного і раннього шкільного віку, в тому числі: розвивають мислення, сприйняття предметів, квітів та об'єктів, розвивають мову і пам'ять, уважність і уяву.
Зверніть увагу, що підбір розвиваючих ігор для дітей є досить важливим процесом. В першу чергу, їх не повинно бути занадто багато, адже від їх достатку втрачається уважність дитини. Розвиваючі ігри повинні відповідати віку дитини, адже прості ігри просто-напросто не будуть викликати в нього ніякого інтересу.
Розвиваючі ігри для дітей повинні також викликати захоплення та інтерес у дитини. Його відсутність потягне за собою відсутність будь-якого бажання в продовженні розвиватися, а цей фактор дуже важливий у подальшому розвитку дитини. Як вже говорилося вище, користь від розвиваючих ігор неоціненна, особливо якщо знайти правильний підхід до дитини і коректно і за віком підібрати категорію ігор.
Яку користь несуть розвиваючі ігри для вашої дитини?
Прогрес весь час йде вперед і дитинство, на жаль, дуже швидко закінчується. Якщо раніше дошкільний період характеризувався іграми і розвагами, а навчання починалося в початкових класах, то на сьогоднішній день цієї інформації буде недостатньо. Починати займатися своєю дитиною потрібно з самого народження, поступово впроваджуючи різні схеми і рекомендації педагогів.
Безумовно, в 3-4 роки дитина не зможе вирішувати складні математичні задачі і читати розумні художні твори. Важливо розуміти, що від віку дитини залежить дуже багато. Якщо вашій чадо до 4-х років, то займатися різного роду заняттями слід не більше 30-ти хвилин в день. Дитині 5-6-ти років – не більше півтора години в день. Закономірно, що з віком концентрація уваги росте, тому і час занять збільшується.
Саме тому дуже важливо стежити за реакцією дитини на ті чи інші ігрові заняття. Як тільки ви бачите, що інтерес і концентрація уваги падає, краще всього припинити будь-які спроби чому-небудь навчити дитину, а тим більше заборонено примушувати його до заняттям. Подібний натиск може викликати огиду до навчання на довгі роки його життя.
Розвиваючі ігри для дітей несуть надзвичайно важливу користь, тому, підійшовши з усією відповідальністю, використовуючи рекомендації фахівців ви не тільки підготуєте свого улюбленого дитини до досить серйозної в нинішній час шкільній програмі, але і підготуєте сильний фундамент для його подальшого навчання. Не варто бути напористими, комбінуйте розвиваючі ігри в залежності від бажань і здібностей дитини і у вас обов'язково все вийде. Не забувайте хвалити свого малюка за його успіхи і досягнення, адже це не тільки сприяє його особистісному розвитку, але і зміцнення його самооцінки.
Приємної гри!
.