»

Ігри розмовляючий кіт Том

Всесвітньо відомі гри розмовляючий кіт Том – серія ігор для мобільних операційних систем Android і iOS. Перша гра з'явилася в 2010 році, на сьогоднішній момент вийшло вже 13 оновлень. Улюбленець дорослих і дітей швидко завоювало популярність не тільки за кордоном, але і в Російській Федерації. Кумедний кіт Том в своїй манері повторює голос свого господаря, а також виконує нескладні, але смішні завдання. Отримавши величезну популярність, виробники ігор почали випускати гри розмовляючий кіт Том не тільки для мобільних платформ, але і для комп'ютерів.

На нашому сайті ми спеціально відібрали для вас найкращі та найкумедніші гри розмовляючий кіт Том. З нами ви весело проведете час зі своїми дітьми, друзями і родичами. Підключивши вебкамеру до комп'ютера і активувавши її в браузері, ви зможете поспілкуватися з Томом. Ця маленька гра здатна розрядити атмосферу в будь-якій компанії, де настає тиша. Всі втомилися і засумували? Тоді сміливо запускайте наш сайт і включайте гри розмовляючий кіт Том. З кожною версією гри, в цього милого кошеня і його агресивного одного пса Бена з'являються все нові і нові функції.

Крім розмов, у вас є унікальний шанс також трохи познущатися над Томом – штовхнути його в животик, потягнути за хвіст або нацькувати на нього Бена. Зручно влаштувавшись на дивані разом з дітьми, ви забезпечите всьому сімейству позитивний настрій та море сміху. До речі, кошеня Том може бути дуже романтичним і якщо ви дівчина, то він з радістю подарує вам трояндочку.

Огляд гри розмовляючий кіт Том і Друзі

розмовляючий кіт Том і Друзі – це лінійка ігор для мобільних платформ (Android, iOS, Windows Phone 8 і Kindle). Перша гра вийшла в 2010 році. На сьогоднішній момент вийшло 13 модифікацій цих ігор. Розробником цих ігор є кіпрська компанія Outfit7. Ці ігри є одними з найбільш популярних у своєму роді, адже кількість скачувань перевищує позначку в 1500000000. Щомісяця додатками користуються понад 230 мільйонів користувачів. Гри розмовляючий кіт Том по популярності на рівні з Angry Birds.

Як вже говорилося вище, в період з 2010 по 2013 рік вийшло 13 модифікацій даної гри:

 • розмовляючий кіт Том
 • розмовляючий кіт Том 2
 • Говорить Бен
 • Мовець кіт Том і пес Бен
 • Любовний лист Томи
 • розмовляючий кіт Том любить Анжелу
 • Мовець Джиндер
 • День народження Джиндера
 • Мій говорить Те
 • Говорить Ларрі
 • та інші...

Кожна з цих ігор свій відрізняється унікальністю, функціональністю і звичайно ж кумедними моментами.

Сюжетна лінія лінійки ігор

Гри розмовляючий Том Кіт представлені нескладної сюжетною лінією. Так, головним героєм, як ви вже зрозуміли, є кошеня Том. У нього сіра шерсть і дуже гарні зелені очі. Головний герой володіє дуже милою мімікою і якщо ви гладите – йому подобається і він мурчит, якщо натиснете – ображається. Його головний супротивник і ворог – сусідський пес Бен. Бен ніколи не упустить моменту зробити якусь капость кошеняті. Пес хоче стати журналістом, і в грі Мовець кіт Том і пес Бен. Новини він себе позиціонує як диктора телебачення. Анжела – це найбільша любов у житті кошеня Тома. Сама кішка не дуже красива, але дуже романтична і вишукана, любить співати. З'являється Анжела тільки в деяких епізодах. У грі Любовний лист Тома, кіт відправляє любовні листи Анжелі.

Гри розмовляючий кіт Том – одна з найпопулярніших ігор не тільки за кордоном, але і в Росії. На сайті представлений широкий вибір ігор з цього кіта на будь-який смак. Розважайтеся з ним, одягайте, гладьте або бийте – все залежить від вас. Завдяки цим іграм ви добре розважить і підніміть настрій собі та своїм близьким.

Приємної гри!

на початок