»

Ігри Барбі

Барбі

Ігри Барбі запрошують вас в дивовижний казковий світ, де правлять добро, справедливість і краса вирішує всі проблеми. Запустіть один з додатків, які є на цій сторінці, і переконайтеся, що з цією лялькою ніколи нудьгувати!

Ігри Барбі не потребують додаткового подання – всі знають цю симпатичну ляльку, яка спочатку була просто моделлю, а потім побувала в ролі рок-зірки, палеонтолога і займалася іншими цікавими справами.


Ігри Барбі

Тому давайте перейдемо до справи: які онлайн-програми можна вибрати в нашому каталозі:

 1. Прогулянки з улюбленими вихованцями– у Барбі з'являється собачка, про яку треба піклуватися. У число щоденних ритуалів входять не тільки годування і догляд за шерстю, але і прогулянки по місту, парку і навіть невеликому лісі. Будьте уважні і тримайте повідець міцніше!

  У деяких іграх Барбі з'являється пухнастий кошеня, також потребує особливої уваги. Приготуйтеся брати участь у милих витівки і забавах, які вас втягне маленький домашній улюбленець.

 2. Веселі аркади – збирайте предмети, отримуйте бали, перевірте свої кращих гравців і отримаєте бонуси, подарунки та нагороди! Ці Живопис ігри настільки цікаві й казкові, що ви захочете проводити в них весь вільний час, щоб пройти вибране додаток до переможного фіналу.
 3. Музика та танці – улюблені ігри Барбі для дійсно творчих дітей і дорослих. Танцюйте так, щоб весь клуб вами захоплювався, вчіть інших музичної грамоти і пробуйте самі підбирати мелодії – все це стало можливим в онлайн-додатках, зібраних на цій сторінці.
 4. Яскраві розмальовки – додати фарб у своє життя і будні ляльки Барбі. Вам доведеться опинитися один на один з різнокольоровими олівцями, фарбами і фломастерами, взяти в руки пензлик і інші інструменти художника. Озброївшись усім необхідним, можете прийматися за справу – і перетворювати чорно-білу заготовку в повноцінну прекрасну картинку.
 5. Мода і стиль – підберіть для Барбі підходящу одяг, створити стильний макіяж і не забудьте про привабливу укладання. А при необхідності можна заглянути в бутік, перукарню або салон краси. Ці Живопис ігри – справжнє джерело радості і натхнення для дівчаток. Тут немає правил і законів, тому можна сміливо проявляти свій смак.

  Логічні ігри з Барбі – всі ці головоломки є відмінним способом відпочити від роботи і потренувати свій розум.

 6. Розкрийте загадки – і отримаєте нагороди кращого гравця!

  Вже вибрали свої ігри Барбі? Тоді запускайте і починайте шлях до перемоги!Але не забудьте дізнатися правду про те, хто така Барбі насправді.

Просто красива лялька або іграшка з цікавою історією?

Давайте розберемося з цими питаннями раз і назавжди:

 • Повне ім'я – Барбара "Барбі"Міллісент Робертс. Її авторкою є Рут Хендлер. І ім'я для ляльки вона вибрав не просто так – милу іграшку назвали в честь рідної дочки Барбари.
 • Спочатку її створили для дівчаток, яким виповнилося від трьох до тринадцяти років. Але так вийшло, що навіть серед дорослих є фанати ляльки. І вони віддають досить великі суми, щоб стати володарями колекційних випусків. Але про це мова піде трохи далі.
 • Перша Барбі з'явилася в 1959 році і на ціннику була вказана вартість – 3 долара.
 • до Речі, зовсім недавно на одному аукціоні одну з ляльок продали за 302 500 доларів після палких торгів. Правда, покупець оцінив не стільки Барбі, скільки рожевий діамант в 1 карат, який створив Стефано Кантури (відомий дизайнер).
 • Зате на іншому аукціоні лялька з 1959 року була продана за 10 000 доларів. І вже у цьому випадку заплатили саме за Барбі.
 • А один з паризьких музеїв воскових фігур зробив для Барбі виняток – майстри створили її статую і розмістили в якості експоната. Якщо враховувати, що це історичне порушення правил такого закладу, можна уявити, наскільки велика любов людей до цієї симпатичної ляльці.
 • У «родині» Барбі є й інші іграшки: Кен, Шерилл, Тодд і Стейсі. Цікавий факт – саме так звали всіх інших родичів Барбари Хендлер, дочки творця ляльки. І знову імена обрані не просто так, наприклад, Кен є рідним братом Барбари.

Тому ігри Барбі займають верхні позиції рейтингів будь-яких онлайн-додатків. Вибирайте і грайте, поки не доберетеся до головного призу!

.
на початок