»

Ігри для дітей до 3х років

Ігри для дітей 3 років

В сучасний вік прогресу малюки вміють поводитися з комп'ютером не гірше за дорослих. І саме тому яскраві і нескладні флеш ігри онлайн користуються такою популярністю.

В ігровій формі набагато простіше стимулювати у дитини бажання розвиватися. Ігри для дітей 3 років містять певні завдання, розраховані на самий юний вік: розфарбувати предмет, порахувати тварин, визначити джерело звуку або зібрати нескладний пазл. Приклавши деякі зусилля, дитина обов'язково доб'ється перемоги, що буде стимулювати такі особисті якості, як наполегливість, цілеспрямованість і кмітливість.

Ігри для дітей 3 років – це одна з найпопулярніших категорій ігрової індустрії. Кожен хлопчик чи дівчинка зможуть знайти собі гру душі, будь то рісовалка, стрілялка або логічна головоломка. Яскрава і барвиста графіка, улюблені мультиплікаційні герої і професійна озвучка приводять малюків у повний захват, а ігрові завдання допомагають розкриттю природних талантів дитини.


Ігри для дітей 3-х років

Переваги флеш ігор для дітей 3 років

Онлайн ігри, розроблені для самих маленьких, мають ряд незаперечних переваг.

 • Не потребують завантаження та установки
  Флеш ігри для дітей 3 років на нашому сайті написані кращими програмістами, не вимагають збереження на жорсткий диск і подальшої установки на комп'ютер. Ваша дитина може грати он-лайн, в режимі реального часу без обмеження кількості спроб. А що ще потрібно, щоб на час відволікти малюка, поки його батьки зайняті більш важливими справами?!
 • Представлені в різних жанрах
  На нашому сайті ви знайдете флеш ігри для дітей 3 років найрізноманітніших категорій. Це класичні аркади, рольові ігри, мовні ігри, ігри-розмальовки, логічні головоломки і вивчення рахунки і листи. Такі ігри вчать дитину правильно застосовувати нові навички, вирішувати простенькі задачки і швидко реагувати на навколишні події.
 • Не перенапрягают зір і слух
  Ігри для дітей 3 років розроблялися спеціально для самих маленьких, завдяки чому ви не знайдете в них різких і неприємних звуків або яскравих рябящих квітів. Все зроблено для того, щоб незміцніла психіка маленької дитини не перенапрягалась, а процес гри не перетворювався в складне або малоприємне дію.
 • Навчають нових знань
  Ігри для дітей 3 років, як правило, розраховані на навчання дитини самим елементарним навичкам: рахунку, буквах, вивчення геометричних фігур або визначення кольору. В ігровій формі дитина набагато швидше засвоює нові знання, а сам процес гри символізує, що навчання може бути веселою і цікавою.

.
на початок