»

Ігри для дітей 4х років

Ігри для дітей 4 років

Думаєте, чим зайняти малюка сьогодні ввечері? Втомилися на роботі, а дитина наполегливо вимагає вашої уваги? Вихід є! Заходьте в наш розділ, який містить флеш ігри для дітей 4 років, і сміливо вибирайте вашому чаду заняття на найближчі 10-15 хвилин!

Діти обожнюють сучасні флеш ігри! Саме через гру дитина пізнає цей світ і здобуває нові знання і вміння. Яскраві, барвисті і цікаві он-лайн ігри допомагають отримати масу корисної інформації: перші літери і цифри, перші слова іноземної мови, перші ситуації, в яких потрібно застосувати логіку, кмітливість і кмітливість. Це новий, дивовижний світ, який цілодобово доступний вашій дитині в он-лайн режимі.

Флеш ігри для дітей 4 років корисні тим, що відтворюють реальні життєві ситуації. Улюблені мультяшні герої потрапляють у непрості історії і щоб їм допомогти, доводиться вивчати нові предмети, навички, а також закликати на допомогу свою увагу і концентрацію. Ігри для дітей 4 років - це відмінний помічник батькам, які бажають всебічно розвивати свою дитину з юного віку.

Види флеш ігор для дітей

Флеш ігри для дітей 4 років умовно можна розділити на кілька категорій.

 • Азбуки і букварі
  Ці категорії ігор в простій і легкій манері вчать дитину буквами, складами, словами та основ правопису. Як правило, вчитися допомагають улюблені персонажі мультфільмів, завдяки яким процес проходить весело і цікаво.
 • Навчання рахунку
  За компанію з улюбленими мультяшними героями навіть нудні уроки стають захоплюючими. Як правило, рахунком дітей навчають Лунтік, Смішарики, Вінкс та інші персонажі улюблених дитячих телепередач. Завдяки їм, у дитини тренується пам'ять і увагу, з'являється інтерес і зосередженість на результаті.
 • Головоломки
  Прості логічні ігри завжди приносять користь гравцям. Дитина вчиться основ стратегії і тактики, починає шукати нестандартні шляхи вирішення, творчо підходить до процесу гри, розвиває логіку та кмітливість.
 • Пазли
  Зібрати пазл – що може бути цікавіше?! Маленькі шматочки єдиного цілого, які поступово складаються у велику і яскраву картину, це дуже відповідальна і захоплююче заняття. Такі ігри формують найпростіші геометричні пізнання, завдяки яким дитина краще орієнтується в просторі, розуміє, як взаємодіють один з одним різні об'єкти.
 • Розмальовки та малювалки
  Юні художники із задоволенням проводять час за малюванням на комп'ютері. І на відміну від застосування цих фарб, фломастерів, ви можете бути спокійні: стіни у квартирі залишаться цілими і неушкодженими.

на початок