»

Ігри для дітей 5 років

Ігри для дітей 5 років

Коли дитині виповнюється 5 років, він, як правило, вже вміє самостійно грати на комп'ютері. Малюк з легкістю володіє мишкою або джостиком, запам'ятовує розташування клавіш і знає, як зробити тихіше або голосніше звук в колонках. Яскраві цікаві і захоплюючі флеш ігри, розроблені спеціально для цього віку, допоможуть дитині не тільки розвинути вже наявні навички, а й виявити нові здібності.

Ігри для дітей 5 років призначені для того, щоб дитина, яка вже непогано володіє комп'ютером, в ігровій формі отримував знання та вміння, необхідні для майбутнього вступу в перший клас. Оскільки підготовка до школи це цілий комплекс занять, сучасні флеш ігри спрямовані на всебічний розвиток різноманітних дитячих здібностей.

П'ять років – це той вік, коли дитина все розуміє і задає багато актуальних питань. Тому, до розробки ігор для дітей 5 років програмісти ставляться з особливою увагою, враховуючи численні рекомендацією дитячих психологів. Адже якщо дитина підготовлена до школи належним чином, у нього не виникне жодних проблем з навчанням і взаємодією з однолітками.

Чим корисні для дітей 5 років флеш ігри

Не дивлячись на безліч думок, ігровий он-лайн процес чинить на дитину позитивний вплив.

 • Розвиває пам'ять і логічне мислення
  Діти у віці 5 років, як правило, рухливі, енергійні і непосидючі. І саме логічні ігри, для вирішення яких потрібна пам'ять і зосереджене мислення, формують у дитини старанність, старанність і увагу.
 • Покращує моторику рук
  Будь-який психолог вам скаже, як важливо розвивати у дитини моторику рук, оскільки саме методичні рухи пальцями відповідають за розвиток мови і уваги. Будь-яка флеш гра для дітей 5 років вимагає використання мишки, і дитина, захоплений процесом, автоматично виконує всі необхідні жестикуляції.
 • Розвиває вміння письма, читання і рахунку
  Мало навчити дитину читати, писати і рахувати, потрібно всіма способами підтримувати у нього інтерес до цих умінь. Он-лайн ігри м'яко і ненав'язливо змушують дітей виконувати певні вправи, завдяки яким формується позитивне враження від процесу навчання, і зберігається потім на довгі роки.
 • Покращує художній смак
  Всі діти люблять малювати, але не завжди є можливість віддати їх займатися в художню студію. Завдяки флеш ігор, дитина зможе самостійно навчатися основам малювання, композиції, кольору і перспективи. А вам залишиться тільки захоплюватися його прекрасними роботами.
 • Розвиває фантазію
  Завдяки сучасних флеш ігор, дитина здатна приміряти на себе практично будь-яку роль. Він може брати участь в гонках Формули 1 і битися з драконами в чарівному лісі, грати в морський бій проти американського підводного човна і розгадувати головоломки в образі Шерлока Холмса. Головне, що ігровий процес активно стимулює дитячу фантазію і дозволяє дитині по-новому поглянути на навколишній світ.

.
на початок