» »

Ігри для дівчаток бродилки

ігри бродилки для дівчаток

Якщо є ігри для хлопчиків, значить повинні бути якісь ігри для дівчаток – погодьтеся, це чесно. Тому розробники онлайн-додатків створили десятки цікавих сюжетів і підібрали для них прекрасних героїв. Ігри Бродилки для дівчаток – це захоплюючі пригоди, які варто спробувати прямо зараз!

Ігри Бродилки для дівчаток – це відмінне рішення практично для всіх випадків життя. Коли потрібно зайняти дитину чимось захоплюючим на кілька годин або хочеться відпочити, провести час в яскравому ігровому світі – саме ці онлайн-додатки рятують ситуацію.


Ігри Бродилки для дівчаток

У кожної гри Бродилки для дівчаток свої персонажі, для кожної обраний певний геймплей і в кожної свій комплект лиходіїв. Але всі вони об'єднані важливим принципом – добро має перемогти зло, а для цього потрібно докласти свої пальці до клавіатури.

Щоб скоріше змінити віртуальний світ, давайте подивимося, що нам пропонують ці інтернет-додатки.

У чому полягають принцип гри Бродилки для дівчаток:

  1. Ви вибираєте цікаву тематику
  2. Отримуєте певні завдання
  3. Керуєте головним героєм
  4. Долаєте перешкоди
  5. Воюєте з противниками
  6. Іноді збирати предмети, бонуси та подарунки від розробників гри Бродилки для дівчаток
  7. І стаєте новим переможцем.

Хто може бути головним героєм?

Ігри Бродилки для дівчаток – це одні з найяскравіших і незвичайних онлайн-додатків, тому тут вибір практично не обмежений:

  • Ви керуєте персонажем, який перетворився з героя мультфільму або відомої казки, учасника гри. Тому приготуйтеся відправитися на пошуки пригод з Попелюшкою, Червоною Шапочкою, Барбі, героїнями Вінкс, пінгвінів Мадагаскару і іншими чудовими, добрими і веселими героями.
  • Деякі ігри Бродилки для дівчаток побудовані навколо милих тварин. Вам потрібно допомогти маленькому лисенку знайти їжу і дістатися до рідних, але при цьому важливо на кожному рівні відбиватися від злих хижих тварин. В іншому онлайн-додатку ви зіткнетеся з досить складним завданням: провести пухнастого жовтого курчати по складному шляху до його дому. У цій грі потрібно багато стрибати, швидко бігати і збирати більше бонусів.
  • Пам'ятайте Супер-братів Маріо? Вони переїхали у світ інтернету, і в цьому розділі є саме такі ігри Бродилки для дівчаток, але при бажанні можна вибрати онлайн-додатки з подібним сюжетом і аналогічним завданням. Керуйте діями персонажа з клавіатури (іноді потрібно підключити мишку), йдете від атак злих героїв, перемагайте головного боса, який буде виходити вам назустріч на кожному рівні, і перемагайте лиходіїв. Так ви станете новим героєм інтернету!

Це основні категорії головних героїв, але якщо ви запустите ігри Бродилки для дівчаток, переконайтеся, що вибір набагато цікавіше.

Для одного або двох?

А чому б вам не запропонувати друзям взяти участь у цьому віртуальному пригоді? Поки ви рухаєтеся вперед, вам можуть підказувати, де знаходяться бонуси, а коли наближаються вороги. Це набагато веселіше і цікавіше!

Але деякі ігри Бродилки для дівчаток дійсно створені для двох геймерів, тому якщо ви хочете незвично провести час з подругою або просто вразити своїх гостей, то це те, що вам потрібно.

А де ж відбуваються події?

Важко відповісти на це питання, тому що у кожного з розробників своє бачення такої гри. Ви можете подорожувати по прекрасному лісі або відправитися в космос, стрибати по дахах будинків або опинитися в повністю вигаданому світі, сюжет розгорнеться в якомусь будинку або в цілому місті.

насправді, всі ігри Бродилки для дівчаток відрізняються один від одного, тому вам залишається тільки спробувати зіграти в кожну з них, і самостійно визначитися, що ж вам більше подобається.

Одне можна сказати точно: ці онлайн-додатки додадуть у ваш день позитиву і радості!

.
на початок