» »

Ігри Бійки

ігри бійки

Зазвичай всі хлопчики за рідкісним винятком люблять побитися на екрані комп'ютера, тому для цієї групи гравців створено величезну кількість відповідних онлайн ігор. Саме до цієї категорії відносяться ігри бійки в які можна грати на двох. Деколи віртуальний суперник стає набагато небезпечніше, ніж реальний, так як всі його рухи відточені до дрібниць. Боротьба за першість завжди чревата сутичками та бійками, що і відбувається в іграх даного розділу. Ви будете брати участь у вуличних бійках, рукопашних боях, несподіваних атак, тобто ігрове поле може бути різноманітним.

Деякі ігри бійки можна зіграти вдвох, вони володіють цікавими сюжетними лініями, тому грати в них дуже цікаво, до того ж управління в них класичне. У цих іграх, наприклад, гравець поодинці б'ється з великою кількістю супротивників, щоб врятувати друга або беззахисну дівчину. Крім того пропонуються ігри-турніри з цінними бонусами, які дозволяють значно покращити життя персонажів.
Ігри бійки для хлопчиків переносить гравців в світ сутичок і боїв, де кожний може відчути себе самим сильним і спритним бійцем. Більшість ігор з цієї серії можна вважати справжніми ігровими шедеврами.

на початок