» »

Ігри Лего

ігри лего

Всі шанувальники конструктора Лего неодмінно повинні звернути увагу на ігри Лего, які переносять у світ пригод і веселих забав. Ця добірка складається з численних цікавих ігор, кожна з яких заслуговує належної уваги.

Звісно, варто згадати про захоплюючих іграх Лего Чіма. Дії ігор розгортаються в чарівному світі Чіма. В черговий раз розпочнеться боротьба добра зі злом. Від казкових персонажів залежить результат подій. У Чиме є фантастичні транспортні засоби і багатофункціональні зброї. Гравцеві необхідно бути дуже пильним, оскільки по всій околиці розставлені небезпечні пастки.

Якщо є бажання провести час у веселій компанії смішних чоловічків і пройти через цікаві пригоди, то Лего Сіті ігри саме для вас. Ви будете гнатися за злочинцем, і відкривати для себе нові розваги, які запропоновані в мегаполісах. Проте найпопулярнішими іграми в світі Лего є ігри Лего Ніндзя Го. Відважні герої разом з вами готові боротися зі злодіями, які вирішили захопити світ і порушити спокій Нинзяго. Тільки перемагаючи у чесних поєдинках і розгадуючи головоломки вдасться прогнати армію зловмисників.

на початок