»

Ігри футбол на двох

футбол Ігри на двох

Вистачить спостерігати за професійними футболістами і вболівати за обраних гравців – тепер ви можете стати частиною елітного клубу і разом з напарником принести перемогу своєму клубу! Для цього потрібно вибрати ігри футбол на двох і просто запустити вибране змагання.

Якщо вам ліньки виходити з дому, але є бажання повеселитися, тоді у нас є відмінне рішення! Вибирайте гри футбол на двох і починайте свій матч:

  • Ніяких дорогих пристроїв – тільки онлайн-гра! Вибирайте футбол ігри на двох, поки інші думають про придбання спеціальної приставки, і отримуйте свої віртуальні кубки.
  • Швидкий старт. Вам не потрібно проходити довгу реєстрацію або завантажувати гру на свій комп'ютер – тепер футбол ігри на двох доступні прямо у вашому браузері.
  • Абсолютно безкоштовно і безпечно. Грайте без набридливої реклами, яка відволікає від змагань.
  • Грайте разом – так веселіше. На відміну від інших ігор, ми пропонуємо можливість зустрітися на одному полі з суперником, який перебуватиме з вами за одним комп'ютером. Море адреналіну і вражень вам гарантовано!

Ласкаво просимо у світ, де править швидкість, спритність і відомі вам правила!


футбол Ігри на двох

Ігри футбол на двох: швидко, весело, захоплююче

Ви будете здивовані, дізнавшись, через які етапи проходила історія цієї легендарної гри:

  • за давніми переказами греків, перший м'яч для футболу вручила богиню Афродіту самому богу Еросу зі словами, що ця іграшка буде кращою забавою, яку можна буде отримати навіть з рук Гефеста;
  • у Китаї була гра цуцзю, яка була частиною обов'язкової програми фізичної підготовки солдатів. Цікаво, що перші згадки зустрічаються з II століття до нашої ери. До речі, в 2004 році ФІФА офіційно визнала, що ця гра була найдавнішим варіантом футболу;
  • конкуренцію може скласти тільки італійська гра кальчо – вона одна з перших, в якій були всі учасники, включаючи захисників, нападників та суддів.

3 дивовижні факти про футбол:

  1. Брати Нільс і Харальд Бор були вченими і одночасно захоплювалися футболами. Зокрема, Нільс був фізиком і воротарем клубу «Академиск», а Харальрд – доктором математичних наук, футболістом цього ж клубу і часто брав участь в іграх збірної Данії. І він користувався такою популярністю у публіки, що під час захисту дисертації в залі було більше футбольних вболівальників, ніж представників світу математичних наук!
  2. У 1880-х роках для розрізнення футболу та інших ігор з м'ячем ввели назву «association football». Але як завжди для спрощення життя до першого слова додали суфікс –er і з'явилося слово «soccer», яке сьогодні у США використовується для визначення звичного для нас футболу.
  3. В 2008 році компанією шейха Мансура з Об'єднаних Арабських Еміратів уклала контракт на купівлю знаменитого англійського футбольного клубу «Манчестер Сіті». Та якось в одному з телефонних розмов шейх сказав виконавчому директору: «it's all getting messy», тобто «Все ускладнюється». Але директор недочув і сприйняв фразу як вказівку домовитися про купівлю Ліонеля Мессі, який грав у «Барселоні». Але пропозиція була відхилена іспанським клубом як при першому, так і наступному реченні, незважаючи на те, що вдруге була запропонована ціна в 4 рази більше, ніж на початку.

.
на початок