»

Ігри футбол

футбол ігри

На сьогоднішній момент футбол – це найпопулярніша спортивна гра у всьому світі. Мільйони людей по всьому світу не тільки дивляться чемпіонати по телевізору, захоплюються легендарними футбольними клубами, що завоювали популярність мільйонів, але і грають самі. Ця спортивна гра складається з двох команд і 11 гравців у кожній.

Не переживайте, якщо на вулиці погана погода, а пограти в улюблену гру полювання. Тепер у вас є можливість пограти в футбол на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Завдяки іграм, розміщених на нашому сайті ви зможете поринути у зовсім інший світ – світ спорту, азарту та адреналіну. Відчуйте себе власником або гравцем легендарного футбольного клубу, відчуйте неймовірні емоції від перемоги на футбольному полі.

На нашому сайті представлені ігри футбол не тільки в двовимірної графіки, але і тривимірною, а також в мультяшному стилі. Зазначимо, що наші ігри підійдуть не тільки для дітей, але і для дорослих. Чим частіше ви граєте, тим краще ваше майстерність – заробляйте окуляри від віртуозних пенальті і забиванні голів.

футбол Ігри

Спеціально для вас ми відібрали найкращі ігри футбол – настільний, американський і звичайний – все на ваш смак. Крім цього, ви також можете вибрати режим гри, який зручний вам – клавіатурний або за допомогою миші.

Виходите на поле, зі швидкістю світла долайте своїх супротивників і забивайте гол ворожій команді. Частина наших ігор супроводжується тренувальними матчами і інструкціями, завдяки яким ви зможете краще влаштуватися в грі.

Історія виникнення гри футбол.

Перші згадки про футбол з'явилися ще в античний час, точніше, тоді це був не зовсім класичний футбол. Особливо популярні гри футбол були в Середньовічній Англії, сучасний же вид спорту з'явився в 1863 році під час створення єдиної Футбольної асоціації в Лондоні. Саме тоді починають з'являтися єдині правила гри у футбол, поширені по всьому світу.

Завдяки подібному єдиного зводу правил, чемпіонати в різних країнах світу більше не викликали затятих дискусій і суперечок. Саме в цей час було офіційно затверджено заборона на пересування по полю з м'ячем в руках і підсічки. Так, затвердивши правила гри, футбол розділився на класичний, який існує і зараз і регбі.

Ігри з м'ячем були поширені у всьому світі за довго до його основи, однак це не був футбол, а лише його більш давні аналоги. Так, п'ять тисяч років тому в Китаї імператор Хуанді придумав футбол, точніше гру, в якій круглий м'яч відбивали ногами. Існують документальні підтвердження того, що вже тоді існували закриті клуби, в яких його учасники грали у футбол. Правила, безумовно, були дуже жорстокі.

Цікавий факт, що перший у світі турнір з футболу був проведений в 1867 році. Кубок Юдана до сьогоднішніх днів є найстарішим футбольним трофеєм.

Гра футбол

У XX сторіччі відбувся справжній переворот у житті футбольних ігор. Так, в 1904 році у Франції була заснована Міжнародна Федерація Футболу (ФІФА), куди входили весь національні федерації. Трохи пізніше, футбол був включений в Олімпійські ігри, а вже через 30 років почали проводити міжнародні чемпіонати світу з футболу.

На сьогоднішній момент футбол є найпопулярнішою грою у всьому світі. Мільйони фанатів по всьому світу їздять за своїми кумирами і хворіють разом з ними за їх перемогу. Футбол сьогодні – це не тільки море драйву та події, що займають перші смуги топових видань, але й достатньо прибуткова справа. Популярні європейські клуби мають бюджет у кілька сотень мільйонів доларів і це лише за рік.

На нашому сайті ми представили кращі ігри футбол спеціально для вас. Разом зі своїми кумирами виходьте на зелене поле і вперед за перемогою!

Приємної гри!

.
на початок