»

Ігри ДТА

ігри дта

Grand Theft Auto – це всесвітньо відома лінійка комп'ютерних ігор від компанії Rockstar Games. Ігри дта підкорили мільйони гравців по всьому світу і досі залишаються актуальними. На сьогоднішній момент серія ігор GTA є найбільш продаваною грою в усьому світі. Grand Theft Auto характеризується бандитської романтикою і можливістю поринути з головою в небезпечний гангстерський світ. Компанія Рокстар Геймз представляє своїм шанувальникам широкий вибір автомобілів, різних цікавих і небезпечних місій і завдань, а також унікальну, дуже гарну тривимірну і широкоформатну графіком.

Перша гра вийшла в далекому 1997 році. Серії гри дта пережили 3 покоління графіки:

  • 2D (Grand Theft Auto: London 1969, Grand Theft Auto: London 1961, Grand Theft Auto 2)
  • 3D (Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Advance, Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto: Vice City Stories)
  • HD (Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned, Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony, Grand Theft Auto: Chinatown Wars, Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto Online)

Ігри ДТА

На нашому сайті представлені добірні гри Grand Theft Auto, здатні перенести вас в унікальну атмосферу цієї гри. Завдяки їм ви зможете відчути бандитський хаос, пограбувати банк, викрасти автомобіль, розстріляти ворожу банду і ховатися від погоні поліцейських.

Відчуйте себе справжнім гангстером!

Все про гру GTA

У всіх серіях гри Grand Theft Auto ви, як головний герой, виступаєте в ролі злочинця, кримінального авторитета і гангстера. Сюжет кожної гри з лінійки схожий, адже ви з'являєтеся у великому місті і проходячи місії стаєте на чолі цього міста, підкорюючи банд-угруповання. Під час проходження гри ви отримуєте різні вказівки від існуючих кримінальних авторитетів. Просуваючись по сюжетній лінії – виконуючи місії – ви рятуєте соратників, знищуєте бандформування, грабуєте банки і вступили в сутички з поліцією.

Крім цих місій, творці гри пропонують вам і необов'язкові, які допомагають відволіктися. Наприклад, ви можете заробляти гроші, рятуючи людей на швидкої допомоги або перевозячи їх з однієї точки міста до іншої на таксі.

З кожною новою грою Grand Theft Auto кількість завдань і інтерес місій зростає, спільно з графікою і музичним супроводом. Кожна гра дта являє собою вдало складену сюжетну лінію, що підвищує інтерес до гри.

Головною відмінністю GTA від альтернативних є свобода дій. Ви маєте право відхилитися від обов'язкових місій і зайнятися тим, що вам цікаво. Наприклад, бити перехожих і відбирати у них гроші, розважатися з дівчатами або рятувати людей на машині швидкої допомоги. Варто відзначити, що місії не йдуть одна за одною і не являють собою ланцюжок. Так, ви праві переходити від однієї місії до іншої і повернутися коли побажаєте. Однак, варто врахувати, що від деяких завдань залежить багато чого, наприклад, відкриття нового району міста. У містах присутні будівлі та будинки, в які ви можете входити і досліджувати їх.

Гра ДТА

З кожною версією гри, крім поліпшення графіки, поліпшується також реалістичність і динаміка гри. Так, в останніх версіях покращено реалістичність водіння автомобіля, хода і рухи персонажів, з'являються нові види транспорту (літаки, вертольоти, поїзди, трамваї, автобуси і т.д). Розробники надають своїм шанувальникам широкий арсенал зброї на вибір. Озброївшись до зубів пістолетами, автоматами, гвинтівками і кулеметом ви можете сіяти справжній хаос в місті. Будьте обережні, адже чим більше ви завдаєте шкоди місту і його жителям, тим більше рівень переслідування з боку поліцейських. Наприклад, на рівні 6 за вами полюватимуть не рядові поліцейські, а справжні армійські гвардійці.

Гра дта представлена симуляцією цього міста. Тут є магазини, аптеки, клуби та можливість придбати нерухомість. Подібна симуляція міста дуже цікава, адже ви начебто переноситеся в іншу реальність, де вільні робити все, що захочете.

Останні версії даної лінійки – це Grand Theft Auto V і Grand Theft Auto Online. Реліз першої був у вересні 2013 року тільки для консолей xbox 360 і playstation 3. Версія для персональних комп'ютерів і інших консолей очікується восени 2014 року. Друга – це багатокористувацька модифікація для першої версії. Події відбуваються в тому ж місті Лос-Сантосі.

Підбиваючи підсумок, варто сказати, що ігри дта користуються надзвичайною популярністю не тільки серед дорослих, але і дітей. На нашому сайті у вас є можливість знайти найкращі і відбірні ігри. Пориньте в захоплюючу атмосферу гангстерських розборок з бандами або поліцейськими. Спробуйте щось нове!

Приємної гри!

.
на початок