»

Ігри Мультики

Ігри Мультики

Ви обожнюєте мультиплікаційні фільми і казкових героїв, які перебувають в них, а також завжди мріяли побувати на їхньому місці: допомогти врятувати людство весело розважитися з мультяшними персонажами, відчути їхню долю на себе і спробувати її змінити? Ви любите дивитися мультики, але, включивши телевізор, виявили, що по телевізору йдуть тільки дорослі телепередачі і новини? Якщо на обидва питання ви відповіли позитивно, тоді ігри мультики – це саме те, чого ви потребуєте.

насправді, мультфільми створюються з допомогою спеціальних комп'ютерних програм, що кожен кадр дизайнери ретельно вимальовують, а потім за допомогою спеціального програмного забезпечення прискорюють всі картинки і виходить те, що ми сьогодні називаємо мультик. Показ призначений виключно в кінотеатрах, або на різних мультимедійних приладах (комп'ютер, планшет, смартфон і інші).


Ігри мультики

до Речі, якщо зараз при створенні мультика достатньо вміти красиво малювати на комп'ютері, то раніше все було набагато складніше. Дуже старі мультики були створені за допомогою декількох способів пластилін, аплікація, ляльки або папір. Кожен з них був особливим. Приміром, для того, щоб випустити мультфільм, створений за допомогою пластиліну, творцям доводилося кожну фігуру, кожен пейзаж, кожну деталь ліпити з даного матеріалу і лише потім фотографували, пізніше робили з нього мультфільм тривалістю в кілька хвилин. Мультики, створені на основі аплікації, ляльок і папери проводилися таким же чином. Крім цього, всі мультфільми можна умовно розділити на чотири великі категорії – повнометражні та короткометражні, мультфільми і мультсеріали. Повнометражні відрізняються від короткометражних своєї довгої, а мультфільм від мультсеріалу тим, що мультфільм випускається рідко і має всього кілька частин, а в мультсеріалі заздалегідь визначено кількість сезонів і серій в них.

Ігри мультики дозволять вам краще пізнати своїх улюблених супергероїв. Якщо вам подобаються Губка Боб Квадратні Штани, Король Лев, Тімон і Пумба, Росомаха, Людина Павук, Супермен та багато інших мультиплікаційні персонажі, то ви потрапили за адресою. Разом зі своїми улюбленцями, ви зможете подорожувати по всьому світу, виконуючи різні завдання. Деякі з цих завдань орієнтовані на логічне мислення, інші на те, щоб підняти настрій, але в кінцевому підсумку ви все ж отримаєте заряд позитивних емоцій.

на початок