»

Ігри Паркур

Ігри Паркур

Паркур – це напрям у мистецтві, метою якого є подолання перешкод, як правило, у міських рамках: мости, будинки, паркани та інші об'єкти міської інфраструктури. Цікаво, що під час тренувань або спеціальних змагань, для запобігання травм, трейсери (так називають людей, які займаються паркуром) використовують спеціально підготовлені макети перешкод та інші конструкції.

Перші форми даного напряму в мистецтві з'явилися, як би це дивно не звучало, в XIX столітті у Франції. Тоді паркур називався просто «натуральний метод». Цей метод активно використовувався у тренуваннях французьких солдатів, а пізніше і зовсім був активно задіяний під час ведення Першої і Другої світових воєн. Першим трейсером є Жорж Ебер. Трохи пізніше також француз за національністю Давид Белль заснував першу в світі команду трейсерів – «Ямакасі» - в яку увійшли його друзі.

Поступово цей напрям почало поширюватися не тільки по всій Франції, але і по всьому світу. На сьогоднішній момент практично у всіх країнах світу існують команди трейсерів, які активно беруть участь не тільки в територіальних турнірах, але і більш глобальних світових.

Ігри Паркур дозволять вам перед початком справжніх тренувань, перейнятися справжнім і непідробним стилем трейсерів. Просто, перебуваючи за комп'ютером, відчуйте справжню свободу дій. Рухайтеся по нічному місту, долаючи різні перешкоди: дерева, кущі, перила, мости, дахи, парапети і інші елементи міської інфраструктури. Ігри Паркур в режимі онлайн і без реєстрації дозволять вам отримати знання про життя трейсерів, їх ідеології. Ви навчитеся швидко сприймати ситуацію і контролювати її.

Ігри Паркур

Відчуйте себе власником свого міста, адже вас ніхто не зможе зупинити. Швидкість, адреналін, прагнення до досконалості і кращому фізичному стану – ось ті чинники, які ви можете отримати. Якщо відточувати свої вміння в реальному житті немає можливості, тоді флеш ігри паркур – ідеально підійдуть для тренувань, нехай навіть ви знаходитесь у себе вдома.

Ігри паркур дозволять вам в домашніх умовах відточувати свою майстерність, придумувати або запозичити реальні схеми і комбінації нових трюків. Кращі ігри паркур на нашому сайті – все, що вам потрібно. Сміливо вибирайте тренажер для паркуру на нашому сайті та починайте грати прямо зараз, або ознайомтеся з напрямками паркуру і надзвичайно цікавою філософією трейсерів.

Філософія напрямки паркуру

На сьогоднішній момент паркур – це єдина дисципліна, яка проголошує такі принципи: безпека, ефективність і простота. Головною аксіомою трейсерів є можливість використання максимальних можливостей свого тіла в досягненні певних цілей. Для того, щоб займатися цим, не побоюся сказати, видом спорту – увага, реакція, вміння оцінювати обстановку навколо об'єкта є найважливішими чинниками. Крім цього, трейсеру для досягнення певних цілей потрібно займатися духовною практикою, правильно харчуватися і, звичайно ж, боротися зі своїми страхами. Великі навантаження дуже сильно виснажують тіло, саме тому досвідчені трейсери докладають величезні зусилля для тренування свого тіла і правильного харчування.

Паркур також привертає азартних людей, які віддають предпочтенье спортивним іграм. Безумовно, екстремальні види спорту, такі як: стрибки з парашутом, подолання хвиль на серфі, занурення у воду з аквалангом вимагають чималих матеріальних витрат. Навпаки, паркур вимагає виключно бажання і прагнення до найкращій фізичній формі, силі, витривалості і, звичайно ж, подолання своїх страхів.

Паркур для деяких став не тільки улюбленим спортивним заняттям, але й цілою культурою та стилем життя. Вміння вільно долати перепони – це прагнення до свободи дії, завдяки виключно своєму тілу. Все залежить тільки від вас, а не від інших людей або матеріальних благ. Вам не потрібно витрачати гроші на спеціальну професійну дорогу екіпіровку, адже все, що вам потрібно – це ваше тіло і непереборне бажання.

Виникнення і розвиток культури паркуру в Росії

Перша в Російській Федерації команда трейсерів була заснована в Москві Олегом Краснянським, який був особисто знайомий з Давидом Беллем. Команда тоді називалася: «Tracers».

Пізніше в 2004 році була заснована ціла Всесвітня Асоціація Паркуру, в яку відразу ж увійшли члени трейсеркой команди «Tracers» з Російської Федерації. Олег Краснянський став керівником російського відділення Всесвітньої Асоціації Паркуру. Трохи пізніше в 2006 році Давид Белль заявив, що виходив із цієї організації, тому що більше не може контролювати діяльність усіх її відділень, після чого Олег Краснянський також розформував російське представництво.

Протягом паркуру в кінематографі і ігрової індустрії

Протягом паркуру з його філософією настільки поширився у всьому світі, що його почали активно висвітлювати у кіноіндустрії. Перші фільми, в яких головні ролі отримали відомі у всьому світі трейсери були – «Ямакасі: Нові самураї», «13-й район» і «13-й район: Ультиматум». Сценаристом цих фільмів був відомий автор – Люк Бессон.

Пізніше паркур також був головною темою у відомих фільмах: «Казино «Рояль»», російський фільм «Зухвалі дні», в якому розповідається історія команди трейсерів «Urban Monkeys», в популярному молодіжному серіалі «Покидьки», де головний герой у Масці (Саймон) використовував паркур для переміщення.

Що стосується ігрової індустрії, то тут паркур отримав надзвичайну роль. Десятки популярних ігор були створені на основі паркуру і його філософії. Приміром, популярна лінійка ігор «Assassin's Creed» отримала визнання у всьому світі, ігри цієї лінійки адаптовані під всі комп'ютерні та мобільні платформи, а також консолі.

Флеш ігри паркур мають надзвичайне перевагу, адже їх не потрібно завантажувати на свій комп'ютер. Заходьте в будь-який слушний час наш сайт і тренуйтеся. Відчуйте себе справжнім власником світу, пересувайтеся як блискавка по нічному місту. Почніть жити активним життям прямо зараз.

Приємної гри!

.
на початок