»

Ігри погане морозиво

Ігри погане морозиво

Що таке морозиво: улюблені ласощі дітей і дорослих або щось інше? Наприклад, герой знаменитого програми? Якщо ви ще не чули про ігри погане морозиво, значить настав час заповнити пробіл – запрошуємо вас приєднатися до солодкого і захоплюючого світу!

Яскраві аркади з зручним і цікавим геймплеєм, в які можна грати удвох, - це як раз про ігри погане морозиво. У 2009 році компанія «nitrome» випустила першу частину, яка напрочуд швидко зайняла лідируючі позиції в рейтингах користувачів. Ніхто не запускав дорогу рекламну кампанію, в інтернеті не було агресивного піару, але ігри погане морозиво стали улюбленим проведенням часу не тільки серед дітей, але і їх дорослих друзів, родичів і навіть батьків.

У чому ж секрет програми? Давайте спробуємо розібратися.

Що чекає на тих, хто відкриває гри погане морозиво:

  • Мабуть, найбільш неординарні герої. Назва говорить сама за себе – вам доведеться встати на бік справжнього морозива, яке буде збирати фрукти та виконувати інші дії, абсолютно не властиві цьому знаменитого десерту. Але все-таки ми знаходиться в грі, а не реальному світі, тому тут все можливо!
  • Кілька десятків ігрових рівнів. Це не просто чергова бродилка – ігри погане морозиво включають близько 40 рівнів, які можна пройти в поодинці або удвох з другом.
  • Противники, завдання та інші інтригуючі елементи. Кожен рівень – це певний проміжок часу, за який потрібно зібрати фрукти, розміщені по всій карті. Вважаєте, що це просто? Але ігри погане морозиво являють собою більш цікавий додаток, ніж може здатися. Поряд з фруктами завжди будуть охоронці, які при одному дотику перетворюють вас в калюжу молока, після чого ви відправляєтеся в самий початок рівня. Це будуть самі монстри різних розмірів з страхітливою зовнішністю, але якщо ви не будете наближатися до них надто близько, вони вам не небезпечні. Однак чим вище рівень, тим складніше дістатися до перемоги – противники почнуть стрілятися у вас, а швидкість пересування і інтелект будуть набагато вище, ніж на початкових стадіях.
  • Справжня дружба в режимі онлайн. Ігри погане морозиво мають одну приємну спільну рису – навіть якщо один гравець гине, справа продовжує другий учасник. Тому захищайте спини один одного, і будьте готові дійти до кінця.

Ігри погане морозиво представлені в декількох частинах, які відрізняються по геймплею і рівнем складності. Але всі вони об'єднані відмінним настроєм, яскравим сюжетом і можливістю чудово провести вільний час.

.
на початок