»

Ігри стратегії

ігри стратегії

Ігри стратегії представляють унікальну можливість розвитку вашого інтелектуального мислення. Як ви знаєте, на війні без стратегії не куди, а збудувавши відмінний план перемоги ви гарантуєте собі отримання першості над своїм ворогом. Завдяки іграм, розміщених на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації ви можете абсолютно безкоштовно поліпшити свої навички або освоїти жанр стратегії по-новому.

Почавши грати в одну з ігор, ви станете командиром корабля або батальйону і від вас залежить життя ваших підлеглих. Вибудувавши правильну тактику, разом зі своїми союзниками ви можете впевнено прийти до перемоги.

На нашому сайті ми розмістили кращі ігри стратегії різних жанрів: для хлопчиків, на двох, військові та космічні. Вибирайте той жанр, який найбільш цікавий для вас і починайте підготовку. Пам'ятайте, що від вас залежить життя не тільки своїх людей, але й іноді всієї планети. Не будьте віроломними, прораховуйте кожен свій крок наперед, і ви обов'язково отримаєте бажану перемогу.

Ігри стратегії

Перші ігри-стратегії

Логічно припустити, що першими стратегіями є настільні ігри, що вимагають інтелектуальних знань: шахи, шашки, рэндзю та інші. Однак, існують перші ігрові стратегії в класичному жанрі, які змінили весь цей жанр.

  • Dune II – перша в світі ігрова стратегія для комп'ютерів, в якій вперше у світі були задіяні хороша графіка в симбіозі з музичним супроводом. Створення подібної стратегії сприяло розвитку цього жанру, адже гра стала дуже популярною.
  • Homeworld – це перша ігрова стратегія в космічному жанрі. Більш того, Homeworld – це перша комп'ютерна стратегія, виконана в тривимірній графіці, що сприяло вести більш реалістичні космічні бої.
  • Стратегії Myth і Ground Control вперше використали функцію рельєф місцевості, а отже – тривимірної (3D графіку). У Ground Control також існує можливість перегляду всіх ігрових кутів з будь-яких ракурсів.

Види комп'ютерних стратегій

Варто відзначити, що стратегічна комп'ютерна гра – це гра, в основу якої лягло планування і стратегічне мислення. Умовно всі комп'ютерні стратегії можна розділити на два типи – жанрові стратегії і типові стратегії.

Жанрові можна розділити на ігри стратегії для хлопчиків, на двох, військові, космічні та інші. Таким чином, даний тип ділить стратегії за жанрами. Типові стратегії діляться в свою чергу на:

  • Покрокові стратегії.
  • Стратегії в реальному часі.
  • Стратегії в режимі онлайн.
  • Економічні симулятори.
  • Глобальна стратегія.
  • Карткова стратегія.

стратегія

Покрокові стратегії – це спеціальний вид комп'ютерної стратегії, в якій всі дії відбуваються крок за кроком. Дані стратегії з'явилися раніше всіх інших видів, тому кількість жанрів, в яких вона виконана велика. Приміром, ось одні з перших покрокових стратегій: Panzer General (1994), Heroes of Might and Magic (1995), Warlords (1989), king's Bounty (1990).

Існують також такі ігри, в яких присутній елемент покрокових стратегій. Наприклад, зовсім недавно стала популярною гра Heroes of Might and Magic, в якій елемент покрокової стратегії присутній на тактичному полі. Тільки тут всі дії гравця повинні йти в певній черговості. Покрокові стратегії сьогодні не користуються великою кількістю популярності.

Стратегії в реальному часі. Дані стратегії дозволяють гравцям виконувати всі ігрові дії в режимі реального часу, тобто одночасно з іншими гравцями. Даний вид має кілька негласних, але чітких правил, наприклад, економіка націлена на збір ресурсів, а всі дії виконує бойова одиниця – юніт (піхотинець, танк, людина і т.д.). Самим яскравим прикладом стратегії в режимі реального часу є створена в 1994 році компанією Blizzard Entertainment гра Warcraft. Гра, відома на весь світ, що вивело цей жанр абсолютно на новий рівень, адже після її виходу почався новий пік популярності ігор в жанрі стратегії.

Стратегії в режимі on-line. Не варто плутати даний вигляд стратегій з попереднім. Так, дійсно, в іграх цього жанру існує можливість доступу в інтернет, наприклад, для синхронізації збереженої гри на сервері, але всі дії відбуваються саме на вашому комп'ютері в режимі реального часу. Яскравим прикладом цього типу є Elements of War.

Економічні симулятори існують тоді, коли в грі відсутня військова спрямованість, а головна мета гри – побудувати економіку міста, селища або держави. Гра плавна, найчастіше, відсутня в режимі on-line і йде дуже плавно і не вимагає швидкої реакції гравця. Яскравим представником таких ігор є "Caesar III" і "Zeus: Master of Olympus", дії яких розвиваються в Стародавні часи. Основна ваша мета в цих іграх не воювати, а будувати економіку.

Глобальні стратегії – це один з найбільш популярних жанрів комп'ютерних стратегій, в якій гравець повинен керувати цілою державою. Таким чином, граючи в глобальні стратегії, від вас залежить не тільки економічний і військовий потенціал вашої країни, але і культура, наука, дипломатика і т.д. Даний вид стратегій, мабуть, є одним з найбільш цікавих і захоплюючих. Яскравим прикладом глобальних стратегій є "Civilization" і "Master of Orion".Ігри стратегії для хлопчиків, на двох, військові та космічні дозволять вам не тільки отримувати задоволення від гри, але й розвивати свої інтелектуальні здібності. Грайте, воюйте з ворогами, вибудовуйте свої імперії і захищайте їх від нападів разом з нами.

Приємної гри!

.
на початок