»

Ігри стрілялки

ігри стрілялки

Кожен день ці ігри запускають сотні тисяч людей в усьому світі – все ми хочемо додати в своє життя перемоги, справедливість і максимум адреналіну. Краща колекція іграшок-стрілялок у вашому розпорядженні!

Ви готові битися один на один з цілим віртуальним світом?

Багато хто вважають, що ігри-стрілялки – це просто криваві іграшки, на які не варто витрачати час. Насправді вам доведеться включити влучність, хорошу реакцію, а також логічне мислення і кмітливість. Іноді вам доведеться точно визначити траєкторію падіння снаряда, тому приготуйтеся долати дійсно важкі перешкоди.

Сьогодні є кілька категорій, на які умовно поділяються ігри-стрілялки. Все залежить від вашого настрою і бажання розважитися:

 • шутери – дія відбувається від першої особи, тому створюється ефект максимальної реалістичності, бо бачите від імені свого персонажа;
 • ігри з видом збоку – захоплюючі пригоди, в яких вам відведено по-справжньому перше місце! Ви спостерігаєте за подіями зі спини героя або будь-якої іншої довільної точки;
 • з елементами спорту – коли немає бажання вести війну і хочеться весело провести час, такі іграшки ідеально підходять під ваші запити. Влучно стріляти, потрапляйте в ціль і отримуйте максимум балів – цього достатньо, щоб отримати звання переможця.

Ігри стрілялки

Станьте новим супергероєм і врятуйте свій світ!

Ігри-стрілялки класифікують ще за кількома критеріями:

 • за типом героя – тут і зараз ви можете стати Рембо, агентом ФБР, шпигуном або найманим вбивцею. Випустіть дух суперництва на свободу і виграйте будь-яке змагання!
 • за типом часу – хочете стати солдатом Другої світової війни? Або взяти у руки високотехнологічний лазерний автомат? Можливо, вам сподобається стрільба з лука? У нашому каталозі зібрані ігри-стрілялки з самих різних епох. Вибір залишається тільки за вами.
 • за типом жанру – стратегічне ведення війни, холоднокровне знищення монстрів, перестрілки роботів, виконання завдання у якості снайпера і інші варіації стрілялок – все це є в нашому каталозі.
 • за видом транспорту – ви можете відправитися в космос і захистити нашу планету. Або сісти за кермо віртуального танка і забезпечити своїй країні ще одну перемогу. Зверніть увагу, нашому світові потрібна захист повітряного простору, тому прийміть участь в іграх-стрілялках на вертольотах і літаках.
 • по класу противника – ви можете виступити проти суперників, якими є звичайні люди, або ж перемогти справжнє чудовисько.
 • по типу сюжету – деякі ігри створені з окремим сюжетом, тому їх треба пройти до кінця, виконавши кожне завдання. Але також ми додали стрілялки, в яких достатньо набрати найбільшу кількість балів – цього буде достатньо, щоб сьогодні ви стали переможцем.3 вагомі причини запустити гру-стрілялку прямо зараз:

 1. Це захоплююча онлайн-подорож. Ми зробили добірку найбільш яскравих, барвистих ігор з кращими сюжетними лініями, тому ви можете вибрати будь-яку стрілялку і провести час у фантастичному віртуальному світі.
 2. Це просто. Більше не потрібно завантажувати гру і встановлювати на свій комп'ютер. Просто виберіть вподобане додаток – і можете зануритися в нове пригода! До того ж стрілялки стануть справжнім порятунком, якщо ви опинитеся в гостях і вам буде нудно, - можна запустити будь-яку гру, достатньо мати під рукою ноутбук, планшет або сучасний телефон.
 3. Без обмежень. Ніяких обов'язкових реєстрацій і демо-доступів. Ви вибираєте стрілялку і вільно граєте до самої перемоги.

Бажаємо точних пострілів, веселого проведення часу і одержання першого почесного місця!

.
на початок