»

Ігри танки на двох

Ігри танки на двох

Легендарна гра, в якій все залежить від вашої спритності і непробивного танка, тепер доступна в режимі онлайн! Знамениті правила і добре відомі завдання тепер доступні в форматі гри танки на двох – проведіть краще бою разом зі своїми друзями!

Ласкаво просимо на територію потужного зброї і важких танків! Тут вас чекають справжні військові місії, з якими неможливо впоратися поодинці. Тому вам знадобиться помічник – він буде перебувати поруч і займе другу половину клавіатури. І тоді ніхто не встоїть проти вашої команди!

Як з'явилися ігри танки на двох? Коротка історія

 • вважається, що спочатку з'явилася комп'ютерна гра «Battle City», яка була створена для старих приставок Game Boy і Famicon. Цікаво, що в 90-х роках були так звані многоигровые картриджі, на які записувалися 100 і більше ігор. «Battle City» була практично на кожному з них, що тільки сприяло продажу ліцензійних версій і зростанню популярності гри;
 • насправді ще у 1980 році фірма Namco випустила аркадну гру «Tank Battalion»;
 • цікавий факт – це перше військове змагання, яке було розраховане на двох учасників, а не одного гравця, як це вважалося нормою;
 • обидві гри користувалися таким попитом, що почали з'являтися різні варіації. Їх об'єднувала необхідність скачувати спеціальний файл і встановлювати програму на комп'ютер. Іноді в інсталяційну програму додавали вірус, тому в репутації ігри з'явилися темні плями;
 • фіналом стала поява онлайн-ігри танки на двох, в яку можна грати прямо в браузері, без реклами і настирливих пропозицій.

Саме такий формат представлений в даній категорії на нашому сайті – ви можете запустити будь-яку гру, пройти її разом з одним і, отримавши перемогу, повернутися до справ у реальному житті. Погодьтеся, це зручно, а рівень адреналіну, який піднімається під час гри, залишається на такому ж високому рівні.


Ігри танки на двох

У чому суть битви:

 1. На екрані з'явиться полігон.
 2. Ви повинні знищити всі танки ворогів, які з'являються зверху поля.
 3. При цьому ви повинні захистити свою базу – вона знаходиться під прицілом ваших суперників.
 4. Кожен рівень передбачає знищення певної кількості бойової техніки супротивника.
 5. Гра закінчується в трьох випадках: ви виконуєте завдання, ворог знищує базу або позбавляє вас життя.
 6. Хтось вважає, що відсутність сюжетної лінії та логічного фіналу є недоліком цього змагання. Але ж ігри танки на двох призначені для того, щоб ви весело і активно провели час зі своїми друзями, а не намагалися розгадати складну головоломку.

Запускайте гри танки на двох і принесіть перемогу свого штабу!


.
на початок