»

Ігри про війну

гри війна

Військова тематика досить поширена в сфері комп'ютерних ігор. Цікаво, що дана тематика привертає увагу не тільки хлопчиків, але і дівчаток, а також дорослих. Ще з самого дитинства гри війна привертали увагу кожного з нас. В бій ішла важка артилерія – діти з гілками, камінням, піском або землею в руках. В будь-які часи, в будь-який час року військова тематика буде залучати дітей і дорослих.

Войнушки, як цю тематику називають дітки – це, в першу чергу, незабутні враження. Ви тільки уявіть: у вашому арсеналі десятки видів холодної та вогнепальної зброї, щити, шоломи й інша екіпіровка. Здавалося б, тепер вам точно все по плечу, ось тільки потрібно зібрати віддану команду і кинути виклик своїм ворогам. Як вже говорилося вище, ігри війна останнім часом дуже поширені. Подобаються танки – сміливо вибирайте гру даної категорії і знищуйте ворожі танки, паралельно покращуючи свою майстерність. Подобаються сухопутні війська і ви бажаєте вступити в бій зі своїм вірним товаришем – автоматом? Тоді сміливо вибирайте гри «Друга світова війна», «Перша світова війна», «Ігри війна» та інші. Пам'ятайте, що кожна з цих ігор має свої особливості, у відповідності з історичним минулим.

Ігри війна, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації, дозволять вам поринути у зовсім інший світ. Звичайно, треба дякувати Богові, що сьогодні ми живемо в досить мирний час, наші будинки цілі, а родичі живі та неушкоджені, але відчути це атмосферу, безумовно, хочеться. Не варто себе стримувати – переходьте до практичних занять! Сміливо обирайте будь-яку вподобану флеш гру і вперед розбивати ворогів під звуки свистячих куль.

Гри війна

Надзвичайна популярність військової тематики в ігровій індустрії

Як вже говорилося вище, військова тематика в ігровій індустрії – це, безумовно, досить вигідний продукт. Більш того, ігри про війну приваблюють не тільки розробників і дизайнерів, але і простих людей, які бажають просто позбутися від внутрішньої агресії, винищуючи ворогів за екраном свого власного персонального комп'ютера. Спеціально для вас ми визначили кілька причин такої шаленої популярності ігор військової тематики.

  • Відповідність історичним подіям. Більшість розробників створюють ігри, засновані на реальних історичних подіях, припускаючи подальший результат гри. Отримуючи задоволення від надзвичайно красивою графіки і вдало продуманого музичного супроводу, гравці з усього світу можуть ознайомитися з абсолютно невідомою для них військової історичної картиною і, більше того, навіть взяти безпосередню участь у її створенні. Дизайнери настільки точно промальовують деталі місць бойової слави, що вам навіть може здатися, що ви знаходитеся саме в тому місці в той час. Так, наприклад, надзвичайну любов від розробників комп'ютерних ігор отримала Битва під Сталінградом під час Другої світової війни. Такі ігри точно передають не тільки внутрішню атмосферу, але і зброю та екіпіровку того часу.
  • Вільне поле для уяви. Ігри на військову тематику дають величезне поле для уяви середньостатистичного гравця. Розробники створюють персонажів ігор таким чином, що їх ставлення до героям може змінюватися від рівня до рівню, а результат битви залежить виключно від самого гравця. Таким чином, людям, які віддають перевагу військову тематику, дається унікальна можливість не тільки дати оцінку тій чи іншій історичній події, але й безпосередньо вплинути на її долю.
  • Можливість швидко освоїти військову справу. Так, як би іронічно це не звучало, але вам дійсно не потрібна хороша фізична підготовка, вміння стріляти і знання в області військової справи для того, щоб освоїти основні аспекти тієї чи іншої гри. Все, що вам потрібно – це пройти короткий навчання спочатку, ознайомитися з гарячими кнопками і запам'ятати виграшну комбінацію клавіш. Всьому іншому ви зможете навчитися безпосередньо в процесі гри. Звичайно, адже у вас є унікальний шанс зберегти всі ваші досягнення і в разі поразки повернутися в останню крапку збереження.
  • Графіка і музичний супровід. На дворі – 2014 рік. Безумовно, прогрес постійно йде вперед. З року в рік розробники комп'ютерних ігор постійно покращують свої навички, виробляючи все більш якісну продукцію. Завдяки цьому, зрештою, гравці можуть отримати приголомшливу графіку і настільки реалістичне музичне супровід, що вам буде здаватися, що ви телепортувались в абсолютно інший вимір, а всі події навколо вас дійсно відбуваються.

На розвиток яких навичок впливають гри військової тематики?

Як це не дивно, але гра військової тематики розвивають навички людини. Цікаво які? Тоді читайте далі...

  • Розвиток розумових здібностей і мислення. Практично у всіх іграх військової тематики задіюється технологія стратегії. Звичайно, адже протягом всього процесу гри, вам потрібно коректно розцінювати свої шанси на перемогу, передбачити дії свого ворога, правильно підібрати зброю і вибудувати максимально вдалу стратегію. Всі ці фактори змушують наш мозок думати, а отже, розвиватися.
  • Розвиток реакції і уваги. Завдяки досить динамічній грі, за допомогою гри війна ви розвиваєте свою реакцію і увагу, адже під час гри вам потрібно бути максимально зосередженим, щоб не попастися на гачок свого ворога.

Ігри війна допоможуть вам перенестися в світ, де панує хаос і не діє жоден закон, окрім військового. Ви, разом зі своїми вірними товаришами, опинитеся на полі бою з тільки одним шансом на перемогу. Ігри військової тематики, розміщені на нашому сайті, не залишать вас байдужими і, звичайно ж, принесуть задоволення в процесі гри.

Приємної гри!

.
на початок