»

Ігри Хлебоутки

Хлебоутки

Якщо ви знаєте, хто такі ШлепШлеп і Быдыщ і якщо вам до душі смішні й забавні пригоди, які з завидною регулярністю ця парочка, значить ви неодмінно оціните гри хлебоутки, які представлені на нашому сайті!

Ігри хлебоутки створені за мотивами однойменного мультсеріалу про пригоди двох забавних друзів. Вони живуть в Уткограде, щоранку доставляють місцевим жителям найніжнішу випічку, і постійно потрапляють у смішні і безглузді ситуації. Завантажуйте ігри хлебоутки в браузер, грайте онлайн і вирушайте назустріч дивним пригодам!

Що вас очікує

Ігри хлебоутки – це яскраві і динамічні флеш ігри для дітей, з цікавим сюжетом і нескладними правилами. Двоє нерозлучних друзів працюють в місцевій пекарні, роз'їжджають на невеликому реактивному вантажівці і радують жителів міста свіжими і смачними булочками. Начебто в їх роботі не нічого захоплюючого, але завдяки авантюристичному характеру та готовності допомогти кожному жителю Уткограда, ШлепШлеп і Быдыщ постійно потрапляють у небезпечні і непередбачувані ситуації.

Ігри хлебоутки – це віртуальний світ динамічних і веселих пригод, в який вас захоплять веселі мультяшки. Збирайте бонуси, долайте перешкоди, тікайте від стражів правопорядку і доставте найсвіжіші булочки жителям міста, поки випічка не встигла охолонути!

на початок