»

Ігри зомбі на двох

Ігри на двох зомбі

Що ви будете робити, якщо дізнаєтеся про нашестя зомбі? Сховаєтесь чи будете діяти? Не важливо, що ви збираєтеся робити, краще всього запустити ігри зомбі на двох – це безпечно, цікаво і є відмінним засобом для знищення монстрів.

На тему зомбі-Апокаліпсису знято десятки серіалів і сотні фільмів, багато з яких стали шедеврами кінематографа. Ми захоплюємося героями, які хоробро, іноді ціною власного життя, все-таки рятують світ від навали цих монстрів.

Сьогодні ви можете увійти в число цих знаменитостей – для цього створені зомбі на двох. Відправляйтеся разом з друзями в похмурий світ ходячих мерців, які жадають крові, що несуть смерть і руйнування.


зомбі на двох

Що вам потрібно знати, коли запускаєте зомбі гри на двох:

 • ваші супротивники – це жваві надприродним чином трупи людей, хоча іноді зустрічаються зомбі-тварини;
 • будьте обережні, якщо вас кусає зомбі, ви станете в одні ряди з цими монстрами;
 • тому якщо хочете перемогти, стріляйте в голову - зомбі вмирають, якщо пошкодити їх мізки;
 • зверніть увагу, підхопити вірус можна при попаданні найдрібнішої частинки на вашу рану, тому будьте обережні, запускаючи зомбі на двох;
 • дивно, але вони чомусь не полюють один на одного. Можливо, так ви зможете відрізнити ворога від звичайної людини;
 • пам'ятайте, зомбі ніколи не відпочивають, не сплять, не втомлюються, тому доведіть справу в грі до кінця. До речі, з-за цього їх не можна отруїти, тому приготуйтеся до більш рішучих дій;
 • ігри зомбі на двох розгортаються в самих різних локаціях: у лісі, в джунглях, в місті, а іноді навіть під водою. Тому будьте готові зустрітися з ними лицем до лиця!

Обирайте найкраще зброю і надійну компанію – тоді ви точно зможете перемогти.

Шокуючі факти про зомбі

Багато хто вважає їх вигадкою, але насправді існують цікаві історії, які підтверджують, що не все так просто як нам хотілося б:

 1. Зомбі потрапили до нас з Африки. Спочатку вони з'явилися на Гаїті та в інших країнах Вест-Індії, де поширювався культ Вуду.
 2. Можливо, саме тому на Гаїті є унікальна стаття Кримінального Кодексу №249, яка прирівнює зомбування до вбивства.
  Інші факти викликають усмішку і бажання запустити ігри зомбі на двох. Наприклад:
 3. Згідно з деякими версіями на фан-сайтах, якби вибухнула битва зомбі проти вампірів, перемога була б на боці другої категорії монстрів. Справа в тому, що у вампірів є здатність до регенерації, вони рухливі, здатні думати і об'єднуватися в групи проти свого супротивника.
 4. Також чомусь вважається, що зомбі рухаються набагато повільніше або зовсім застигають в холодну пору року. Хоча фільми показують, що це, швидше, фанатські вигадки, ніж відповідність вигаданої історії.
 5. за іншою версією, зомбі починають висихати під час сильної спеки, тому стають набагато вразливіші, що дає нові шанси на перемогу будь-якому сміливцю, який вийшов на бій проти цих монстрів.

У будь-якому випадку, онлайн-світ чекає вас, як свого героя і рятівника. Запускайте гри зомбі на двох і разом з другом вирушайте на найбільшу битву в історії інтернет-битв!

.
на початок