» »

Ігри про Зомбі

зомбі

Страшний вірус вразив людей і зробив з них зомбі. У багатьох іграх Зомбі можна стати сміливим воїном, який рятує людство від цих жахливих монстрів, яких стає все більше і більше. Щоб покінчити з живими монстерами у них можна стріляти і тиснути їх машинами, а також можна виграти у чесному бою. В якості зброї часом виступають бейсбольні біти, ножі та навіть вогнестріли. Таким чином, в кожній грі можна боротися з живими мерцями по-різному.

Проте далеко не у всіх іграх Зомбі ці монстри бажають знищити людство. Деколи це милі істоти, які борються зі злим професором, утримує їх у своїй лабораторії. Також є комічні Зомбі, в яких можна добряче посміятися над безглуздими і трагічними чудовиськами, які всіма способи хочуть захопити мирне місто.

В іграх Зомбі представлена сучасна графіка, яка надає більше адреналіну і робить історію більш реалістичною і гостросюжетної. Взагалі такі ігри можуть бути представлені у багатьох жанрах. Наприклад, в жанрі ходилки, іскалкі, бігалки, стрілялки або ж бродилки. Так, кожен гравець зможе знайти для себе найбільш підходящий варіант і весело провести час.

на початок